Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü İnsan hayatında aslında geçmişte daha fazla yer alan büyüler, son zamanlarda daha çok aşk büyüleri ile araştırmalar yapılmaktadır.

Büyüler her ne kadar İslam dini açısından yasaklı ve günah içeren işlemler içerse de maalesef ki yapımı devam etmektedir. Aşk büyüleri içerisinde yer alan adet kanı büyüsü de özellikle araştırılan büyüler arasında yer almaktadır. Bunun içinde sizlere adet kanı büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur, etkileri nelerdir gibi pek çok merak edilen soruların yanıtlarınız vereceğiz.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri, Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Adet kanı büyüsü etkileri aslında oldukça yoğun olup, kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bu büyüyü sadece kadınlar erkekleri kendilerine aşık etmek, bağlamak ve istediği her şeyi yaptırabilmek adına kullanmaktadır. Bu büyünün kara büyüler kategorisinde yer almasında ki neden ise büyü sadece bekar erkeklere değil evli erkeklerde uygulanabilir. Bunun içinde adet kanı büyüsü yuva yıkan büyüler arasında da yer almaktadır.

Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü
Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusu özellikle merak edilmekte olup, bu büyüye ait aslında kulaktan dolma bazı bilgiler bulunmaktadır. Bir inanca göre adet kanı büyüsü kadının aşık etmek istediği erkeğe adet kanını içirmesi, yemeğine, içeceğine karıştırması ile yapılmaktadır. Fakat bu tamamen yanlış bir bilgi olup, kesinlikle adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmamaktadır. Evde adet kanı büyüsü yapmak isteyen kişiler kesinlikle tek başına işe girmemelidir.

Adet kanı büyüsü yapmak için bazı aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalardan ilki bekleme aşması olup, adet olduğunuz ilk gün büyüye başlanmamalıdır. Fakat büyü yapacağınız için mümkün oldukça adetin ilk günü konuşmamalı, dışarı çıkmamalısınız. İkinci aşaması ise adet kanı büyüsü yapmak için aslında ilk aşama olarak ikinci günü beklemeli ve ikinci günde beyaz bir bez parçasına kandan sürmelisiniz. Daha sonra bu bezi bir gece boyunca dini simgelerin ve terimlerin bulunmadığı bir oda içerisinde bekletmelisiniz. Bu aşamada tabi ki sizlere medyumlar tarafından verilen tılsımlı sözleri söylemelisiniz.

Üçüncü aşamada ise aşık olmasını istediğiniz kişiye ait bir eşya temin edilmeli ve bu eşya kanlı beze bağlanmalıdır. Bağlama esnasında kırmızı ip kullanılmalıdır. Eşya ise bardak, kalem, diş fırçası gibi ürünler olabilir. Bu aşama da bir gece aynı oda içerisinde beklemelidir. Yine tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Son olarak ise adet kanı büyüsü defin aşmasına geçilmelidir. Bu aşamada bağlı olan simgeler tenha ve gizli bir yere gömülmelidir. Gömülme aşamasında da kesinlikle tılsımlı sözcüklere yer verilmelidir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü bozulma, durumu ise kesinlikle mümkün olup, bu büyüye maruz kalan kişi büyü etkisi altında olduğunu bilmeyecektir. Fakat etki altında olduğunu ancak büyü bozulduktan sonra fark edecektir. Kişinin yakınları tarafından büyüler fark edilebilir olup, bunun içinde bozulma aşmasına geçilebilir. Fakat adet kanı büyüsü aşmalardan oluştuğu için aşamalar ile bozulmaktadır. Bu süreç içerisin de büyü bozan duaları okuyarak etkisinden kurtulmanız da mümkündür.

Pinterest linkimiz için takipte kalabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi, insanlar arasındaki duygusal …

Subscribe
Bildir
guest

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
si-si

yasin hocm sizi bulduğum için çok şanslıyım senin sayende sevdiğimle yeniden bir araya geldık. Daha 40 gün olmadı ama yine bi aradayız. Yine de okumaya devam ediyorum ama aynı acıları tekrar yaşamak istemiyorm. İnsanın sevdiğiyle sınanması çok acı arkadaşlar. Bu yorumu okuyan arkadaşım doğru kişiyi buldun sonunda. Hiç tereddüt etme kardeşim.

meleksu

ben de yaptırcam ama büyü yapmıyormuş sordum büyü yok haram dua var dedi

MOSSO

EN GÜZELİ DUA VEFK TAVSİYE EDERİM

Arzuw

Hocam benim kocam beni 2yyl oldu hiç aramiyomda çocugumuzda var hep babam gelmiyo anne gelsin diýo ne ýapcagim bilmiyom ben hiç gorusmiyosda

EVLAT CANDIR

HOCAM ALLAH RAZI OLSN ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSDİN BENİMLE KONUŞMAYI BIRAKAN Oğlum EVE GERİ DÖNDÜ İİNANCIIM YOKTU HİÇ KBABASIYLA KAVGA ETTİ ÇIKI GİTTİ ÇOK ENDİŞELENMİŞTİK ALLAH TAZI OLSUN.

Bedocanli

Kan parası isteyen hasımlarımızın iknası için hocamıza başvurduk. yıllık hasımı bitirebildi kendisine hürmetler.

selda

hocam bu durumda vefk yaptırmak da etkili diyorlar siz ne diyorsunuz bu duruma? bağlama anlamında hangisini önerirsiniz?

naz

kesin işe yarar mı adet kanıyla aşk büyüsü? eğer öyleyse hemen yaptırmak istiyorum bende eski nişanlımla tekrar beraber olmak istiyorum

Merve

Biraz cesaret isteyen bir iş ama büyü yapmıyor dua ,ile yapıyor hocam. ben yaptımm dualar ile bir hafta içinde işe yarıyo yaa yasin hoca gerçekten işini süper yapıyo bu benim ilk deneyimin değil hep memnun kaldım

Seda

Hocam bana da yardım edin lütfen ya