Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası: Aşkın hayatınıza kattığı mutluluğun temel sebebi sevilme duygusunun size verdiği değerli hissetme durumudur.

Fakat bazı sevgiler size bu duyguyu yaşatacak kadar güçlü bir karşılık bulamayabilir. Aşık etme duası sayesinde yüreğinizde bir çiçek gibi büyüttüğünüz aşkınızın kıymetinin bilinmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hakkınız olan mutluluğu bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Bu duanın ardından çok kısa bir süre sonra sevdiğiniz kişinin size duyduğu aşkın büyüklüğü ile düşlerinizin ötesinde bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Güçlü bir iletişimi olan, sevgi bağı güçlü bir ilişkinin başlangıcı olabilmesi için sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak bu dua sayesinde mümkün olacaktır. Doğru dua seçimi yapabilmek için konuya dair incelikli bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşık etme dualarının kendi içinde pek çok türü bulunduğundan yapılacak ilişkinin boyutu ve yapılması istenen kişiye göre bir tercih yapılmalıdır. Çok tesirli aşık etme duası ile arzuladığınız ilişkinin temellerini atmanız mümkün olacaktır. Sevdiğiniz insanın size kuvvetli bir sevgi bağı ile bağlanmasını sağlayacağınız bu dua sonrasında çok kısa bir sürede isteklerinizin yerine geldiğini görebilirsiniz.

Bu duanın uygulanışında takip edilmesi gereken adımlar ve ritüellere dair güvenilir kaynaklardan bilgi edinmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde etkili bir dua bulmuş olsanız bile tesir süresi bakımından sorun yaşayabilirsiniz. O sebeple daha önce bu duayı yapmış olan ya da dualarla ilgili uzmanlığı olan bilge insanlara danışmanızda fayda vardır.

Sevdiğin Kişinin Araması İçin Dua

Görüşmek istediğiniz kişinin sizi aramadığında bu görüşmeyi beklediğiniz her gün sizin için daha da zorlaşabilmektedir. Özellikle aşık olduğunuz insandan beklediğiniz aramaları beklemek diğer her şeyi beklemekten daha zordur. Ancak sevdiğin kişinin araması için dua aracılığıyla en kısa sürede aşık olduğunuz kişinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Böylece uzun zamandır beklediğiniz bu önemli görüşmenin sonucunda hem ilişkinize hem de iletişiminize katkı sunmasını mümkün kılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizinle daha çok iletişim kurması için bu dua oldukça etkili bir güce sahiptir. Aynı zamanda tesir süresi bakımından da en kısa süreli dualar arasında yer aldığından hasretinizi daha da çoğaltmadan duanın hemen ardından sevdiğinizle hiç beklemeden görüşebilirsiniz.

En Etkili Aşık Etme Duası

Aşık etme dualarının tesir gücü yapan kişiye ve yapılacak ilişkinin boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Karşılıksız sevgilerin karşılık bulabilmesi için yapılan dualar ile ilişkilerde azalan bağların kuvvetlendirilmesi için yapılan dualar birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle en etkili aşık etme duası arayışınızda dileğiniz ve isteğiniz hangi şartlar neticesinde gerçekleşecekse bu duruma uygun olan duayı tercih etmelisiniz.

Bu duanın hangisi olduğu konusunda en doğru seçimi yapabilmek de dualar hakkında nitelikli ve ayrıntılı araştırmalar yapmaktan ve bilgin kişilerden yardım almaktan geçer. Daha önce aşk duaları hakkında insanların yardım aldığı ve tavsiye ettiği zatlara bu konu hakkında danışarak doğru tercihi yapmanız kolaylıkla mümkün hale gelebilir.

Birisini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek için uygulayabileceğiniz pek çok metot ve yöntem bulunmaktadır. Hem tavır ve davranış yoluyla hem de farklı tekniklerle bunu denemeniz mümkündür. Fakat bazı ilişkilerde gösterdiğiniz tüm çaba ve emeğe karşın kalbinizdeki sevgiye ve aşka bir karşılık alamadığınız zamanlar olabilir.

Böyle zamanlarda birisini kendine aşık etme duası ile sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kuvvetli bir iletişim ve size karşı açık olma dürtüsü ile yalnızca size ilgi duymakla kalmayıp aranızdaki ilişkiyi bir sonraki boyuta taşımasını da mümkün kılabilirsiniz. Ancak bu dualara dair çok fazla yanlış bilgi ve aldatmaca bulunmaktadır. Aşık etme duaları hakkında tecrübe sahibi kişilere danışmadan herhangi bir duayı denemeniz faydanıza olmayabilir.

Ayrıca Evde Sevgi Duası Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Beni Hemen Arasın Dua

Beni Hemen Arasın Dua

Beni Hemen Arasın Dua Beni Hemen Arasın Dua, Kutsal kitaplarımızın öğrettiği gibi, inancımızın temelinde dualar …

Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
DOĞAN ALBAK

GERÇEK MEDYUM DÜRÜST

Serkaç Sinan

Merhabalar ben bu işlere pek inanmayan biriydim arkadaşlar çünkü zamanında çok fazla bu tarz insanlar tarafından dolandırılmıştım en sonunda hocamızı buldum sitesindeki yorumlar gayet güzeldi ve son bir şans vermek istedim . Hocamızla tanıştığımda anladım ki gerçekten de dürüst bir adam. İşlemi yaptı ve beni iyi bir şekilde ağırlayıp geri yolladı o günden sonra kısmetim açıldı arkadaşlar. Uzun yaşayın hocam

Cimçimim

Fakülte kantininde beraber çalıştığımız bir çalışan vardı ve ondan hoşlanıyordum onu bu ilişkiye ikna etmek için hocamın verdiği aşk vefkilerini kullandım Yasin bey Hocamın verdiği dualar ve bağlama duaları sayesinde herşeyin çok daha basit olacağını fark ettim. Artık yasin hocamın bol bol duacısıyım allah razı olsun başka ne denir ki 🙂

jale

aşık etme duası ile bağlama duası arasında kaldım. hangisi beni sevmeyen biri için tam etkili olur acaba

YEŞİM

nişanlımı bir Türlü sevemiyordum Evlendiğimizde mutsuz olmaktan korkutugum için Bir arkadaşmn önersyle Yasin Hocaya basvrma kararı aldım cok güzel karşılandım. Şuanda her sey gayet Tıkırında ilerliyor kalbimde Sıcaklık hssediyorum okumaya devam etttkce Tameen her sey düzelicek eminim

elif-kardmn

imkansız kesinlikle olmaz die düşündüm kişiyi bile yasin hocayla kendime aşık edebildim yaniii imkansız die bişi yokmuş arkdaşlar