Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk Büyüsü Yapımı günümüz dünyasında en çok rağbet gören ve insanlar tarafından en çok ihtiyaç duyulmakta olan büyü ritüellerinin arasında yerini almayı başarmıştır. İlk olarak kim tarafından ve ne zaman uygulandığını bilemiyor olsak da tahminimce bu aşk büyülerinin ilk uygulandığı zamanlar insanların birbirlerine karşı bir şeyler hissetmeye başladıklarını ve ardından bu hislerine karşı bir geri dönüş alamadıklarını anlamaları gibi tarihlendirilebilir.

Zira o zamandan sonra her insan gibi o ilk olarak uygulayan insan da karşılıksız olan aşkına bir çare ve karşılık arama işine girişmiştir.

Bununla birlikte aşk büyülerinin kullanılma amacı çok genel ve sık bir şekilde görülen amaç olarak karşılıksız olan ilişkiye bir karşılık bulunması ve bununla birlikte aynı zamanda bu ilişkinin bir ömür boyu sürmesini sağlamaktır.

Aşk büyüleri terk edip gitmiş olan sevgiliyi geri getirme amacını da taşıyarak uygulanır. Ayrıca evli çiftler arasında yaşanmakta olan problemlere bir çözüm olarak da kullanıldığı zamanlar olmuştur. Bütün bunlar ile birlikte aşk büyüsünü uygulamak isteyenler arasında nişanlı ya da sadece sevgili olarak bulunmakta olan çiftler de yer alabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karşılıksız bir şekilde sevginin içine düşen kimseler genel olarak bu durum yüzünden çok büyük şekilde muzdarip olabilmektedirler. Neticede sevgileri karşılık bulamamakta ve onlarda büyük acılar içerisinde kıvranmaktadırlar. Durum böyle olduğunda ise bu kimseler çareyi aşk büyülerinin uygulanmasında ararlar.

Öncelikle bu insanlar aşk büyüleri hakkında internet üzerinden araştırmalar gerçekleştirmekte olup aynı zamanda bu büyüler için kendilerini fazla bir şekilde yormaktadırlar. İnternet üzerinden görmüş oldukları bilgiler hakkında çok daha fazla detaya sahip olmadan büyülerin icrasına evlerinde tek başlarına geçen kişiler bu konuda iyi bir sonuç elde etme imkanından fazla şekilde yoksun olacaklardır.

Neticede hem ellerindeki bilgi eksiktir hem de kendileri aşk büyüleri konusunda bir haber olan kimselerdir. İlle de ev ortamında bir aşk büyüsünün icrasını gerçekleştirmek isteyen kimseler bu konu hakkında mutlaka ama mutlaka uygulayacakları aşk büyüsü ritüeline dair olarak medyum hocalarından detaylı bilgileri ve uygulamanın yöntemlerini eksiksiz bir şekilde uygulamak adına öğrenmelilerdir. Durum böyle olunca da insanlar kendilerini medyum hocaların kapılarında bulurlar neticede aşk büyülerini en iyi uygulayan kimseler ve aşk büyüler i konusunda en derin bilgilere sahip olan kimseler onlardır.

Bir aşk büyüsünün nasıl yapılabileceğini medyum hocasından öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda o büyüyü medyum hocasına yaptırma şansına da sahipsiniz. Medyum hocaları gayet alanlarında bilgili olan ve aynı zamanda ilim irfan sahibi olan kimselerdir. Onlar sayesinde pek çok aşk karşılık bulmuş ve yine onlar sayesinde pek çok yuva dağılmaktan kurtulmuştur. Bununla birlikte medyum hocalar halk arasında nefesi kuvvetli olarak bilinen kimselerdir ve bu kimseler öteki boyutta yer almakta olan varlıklarla iletişim kurma yetki ve yetisine de sahiptirler.

Aşk Büyüsü Tutma Zamanı, Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk Büyüsü Tutma Zamanı

Bir aşk büyüsünün tutma zamanı icra edilmiş olan aşk büyüsünün türüne göre değişik özellikler göstermek gibi bir özellik ve nitelik taşır. Aşk büyülerinin tutma zamanlarında etkili olan faktörler aşk büyüsü ritüelini icra etmiş olan medyum hocaları ve bir de aşk büyüsü ritüelinin tesiri yani gücüdür.

Diğerlerine nazaran daha güçlü olarak bilinen aşk büyüsü ritüelleri pek tabi ki daha sonra tutacaktır. Ama genel olarak aşk büyülerinin tutma yani belirtiler gösterme zamanlarına bakıldığında bu sürenin yaklaşık olarak iki haftalık bir süre olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca  Sevgilime Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Aşk büyüsü, insanların duygusal ilişkilerinde …

Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Emrah

Büyü anlatılıyor?

seda

hayır hocam büyü falan yapmıyor arayıp sorabilirsin her sy doğru ilimle yapılıyor ve faydasını net görüyorsunuz ben bi kaç kere hocamla dertlerime deva buldumm bilgisi cok sağlam

Canann

Selam emrah, ben canan. Yasin hocayı tanıyan birisi olarak büyü ile ilgili çalışmalar kesinlikle yapmıyor. Eğer ararsan sana doğru bilgileri aktaracaktır.

Emrah

Sağolasın canan hanım görüştüm.

Balmumu35,5

Ben de sevdiğim bir çocuk için yaptırdım arkadaşlar ilk başlarda inanmıyordum fakat günler geçtikçe daha da yakınlaşmaya başladık kendisiyle birbirimizi çok seviyoruz şuan tatlı bir ilişkimiz var çok teşekkür ederim hocama

ışıl

aşk büyüsü ile beni hiç sevmeyen birini kendime aşık edebilir miyim? gerçekten bu oluyor mu? nasıl ulaşabilirim hocam size