Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü yapılan kişi kısa zamanda sevilen insandan ayrılma istemektedir. Büyüler ve dualar ile tılsımlar gerçek bir sistem ve düşünme içinde yapılarak oluşturulan uygulamalardır.

İnsan kayın gündelik yaşamında bir duygu için bunalımda olduğu veya kötü duygularda olduğu zamanlarda yapılacak çeşitli büyük ve küçük uygulamalar o kişinin sağlık konusunda da düzelmesini sağlayacaktır.

İnsan kendini yorgun ve halsiz hissetmeye özellikle de duygular konusu da birtakım bunalım durumlarının içinde hissetmeye başladığı zamanlarda uzman medyumlara giderek uygulama yaptırmak istemektedir.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak

Ayırma Büyüsü Yaptırmak alanında uzman medyumlar tarafından yapılacak büyülerdir. İnsanın iyilik ve kötülük dünyası için yapılmak istenmektedir. Son dönemlerde uygulamalar ve büyülerin birden fazla duygunun oluşumunda gerçek bir hesap ve gerçek bir durumun yaratılmasına da etki etmesi medyumların bilinen vazifeleri arasında olmaktadır.

Gün içinde yaşamaya devam eden insanlar için dünyanın milyonlarca yıldır var olan dengesi üzerinde duygu ve düşünme biçimlerini değiştirmeye başlamak fikrini savunması olumlu ile pozitif yaşamın gerçek dünyada oluşumu için önemlidir. Büyünün etkili olması için mutlaka alanında uzman medyumdan destek alınması gerekir.

Ayırma Büyüsü Etkileri, Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Etkileri arasında büyü yapılan insan etki altında kalarak ayrılmak istemektedir. Her zaman ayrılma fikrinde olan bir insanın üzerinde büyü etkisi oluşmaktadır. İnsanlar kendilerine ve yakınlarına zararını vermeyecek bir Ritüeli kendi belirlemesi dışında medyumlara da güven duyarak onların belirlenmesini istemektedir. Ayırma, uzak tutma ve uzaklaştırma getirecek olan uygulamaları düzenli bir eğilim içinde yapmak önemlidir.

Ritüel bir enerji ve titreşim dalgasının dünya üzerinde bir uygulama yapan insanda oluşumu olarak kullanılır. Her bir uygulamada duada, büyüde, tılsım içinde ve insana etki edecek muskalar üzerinde de kullanılmaktadır. Ritüel yapmak düzenli olarak oluşturma yapmak demektir.

Kişi kendisine yakın olarak hissetmeye devam ettiği uygulamayı ara verme olmadan ve ritüel tanımına uygun olarak kullanmalıdır. Ayırma büyüsü çok etkisi görülen büyü türüdür ve eşlerin ayrılık yaşamasına neden olmaktadır. Kısa zamanda sorun olmaması için birçok eş adayının birden fazla kez tercih ederek yaptırmak istedikleri büyü türlerinden biri olmaktadır. Ak ve kara büyü olarak kullanımı yapılmaktadır.

 

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Ayırma Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir?

Ayırma Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir? Ayırma Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir? : Her büyü ne şekilde …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments