Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?
Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı? sorusu sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak adına en etkili bağlama büyüsünü araştıran pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

İnsanlar sevdikleri kişilerin de kendilerine aşık olmasını ve bağlanmasını istedikleri zaman birtakım büyüler ile bunu sağlayabiliyorlar. Pek çok farklı çeşidi bulunan bağlama büyüleri pek çok farklı amaç ile yapılır.

Ancak genel anlamda bakıldığı zaman hepsinin çıktığı kapı aynıdır. Bir kişiyi kendilerine aşık etmek, bağlamak ve kendilerine yeniden dönmelerini sağlamak gibi pek çok sebepten dolayı bu büyüler yapılır ya da yaptırılır. Böylelikle de insanlar hayatlarında kendilerinin güçlerinin yetmediği durumlarda büyülerden medet umabilirler.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu da kendilerine ya da yakın çevrelerinden birisine bu büyünün yapıldığını düşünen kişiler tarafından araştırılıyor. İnsanlar söz konusu olan büyülerin etkilerinden kurtulmak ve korunmak istedikleri zaman bunu nasıl yapacaklarını da araştırıyorlar.

Eğer ortada yapılan bir bağlama büyüsü bulunuyor ise bu büyülerden korunmanın ve kurtulmanın en etkili yolu kesinlikle Allah’a sığınmaktır. İnsanlar eğer büyü varsa belirli adımları uyguladıkları zaman bu büyülerin etkilerinden korunabilirler. Böyle bir durumda yapılması gerekenler genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Evin yerlerini ve yüzeylerini sirkeli su ile silmek
 2. Ev temizliğine dikkat etmek
 3. Sıkça evi havalandırarak havadar tutmak
 4. Ev içerisinde sıkça Bakara, Saffat, Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerine ağırlık vererek Kur’an okumak ya da dinlemek
 5. Evde sıkça namaz kılmaya özen göstermek
 6. Allah’ı sıkça zikretmek ve O’na dua etmek
 7. Allah’a iman etmek…
 8. Bağlama büyüsü bozan hocamızla iletişime geçerek size yapılan bir büyüyü bozdurabilirsiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu da birilerini kendilerine aşık etmek, bağlamak ya da sevmesini sağlamak gibi amaçları olan kişiler tarafından araştırılıyor. Söz konusu olan büyü oldukça eski zamanlara dayanıyor. Büyünün yapımında genel anlamda bir parça ceylan derisi kullanılıyor.

Alınan deri üzerine çeşitli yazılar yazılıyor. Aynı zamanda belirli çizimler tamamlanıyor. Hazırlanan bu deri parçası büyü yapılan kişinin bulunduğu ortama ekleniyor. Daha sonrasında ise büyünün tutup tutmayacağına dair bekleyişe giriliyor.

Bağlama büyüleri arasında hangileri faydalı öğrenmek için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri de bu büyüler ile sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişilerin en sık biçimde araştırdıkları konular arasında yer alıyor. İnsanlar bu büyüleri yapmak ya da yaptırmak istedikleri zaman öncelikli olarak büyü çeşitleri arasından kendilerine en uygun olanını seçiyorlar. Daha sonrasına ise bu büyüleri yaptırarak büyünün tutmasını bekliyorlar. Bağlamak için yapılan büyülerin çeşitleri ise genel anlamda şu şekilde sıralanıyor;

 1. İp ve düğümle yapılan bağlama büyüsü
 2. Canbar büyüsü
 3. Kağıt ve kırmızı kalemle yapılan bağlama büyüsü
 4. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 5. Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 6. Papaz büyüsü
 7. Resimle yapılan bağlama büyüsü
 8. Tuzla yapılan gerçek bağlama büyüsü
 9. 41 karabiberle yapılan bağlama büyüsü
 10. Bez yakarak yapılan bağlama büyüsü…

Bağlama Büyüleri Günah mıdır?, Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama büyüleri günah mı sorusunun yanıtı da aslında bir hayli açık ve net olması ile dikkat çekiyor. Beyaz büyüler arasında bulunan bağlama büyülerini yapmak ve yaptırmak günah değildir. Zira temiz duygularla iki kişinin mutluluğu düşünülerek yapılır. Bağlama büyüsü yapan medyum hoca Yasin, bu konuda kesin ve garantili işlemler yapmaktadır. Sevdiğinize kısa süre içinde kavuşmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Evlenmek İçin Nasıl Büyü Yapılır?

Evlenmek için hangi büyü sorusu özellikle de evlilik çağına gelen ve geçtiğini düşünen pek çok kişi tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnsanlar söz konusu olan büyüler ile birlikte evlenebileceklerine inanıyorlar. Bunun için de medyumlarda yapılan çeşitli işlemler bulunur.

İlk olarak evlenmek isteyen kişilerin yıldıznamelerine bakılır. Daha sonrasında ise ne yapılacağına karar verilir. Ancak insanların evlenmek için bile olsa bu tür işlemler ile uğraşmak yerine direk olarak Allah’a iman ederek dua etmeleri daha yaygın biçimde tercih edilir.

Tesirli Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments