Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?
Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü duaları nelerdir? sorusu bu büyüler ile birlikte sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. İnsanlar bu büyüleri genel anlamda sevdikleri insanlara kavuşmak için yapmayı ya da yaptırmayı tercih ediyorlar. Pek çok farklı bağlama büyüsü duası bulunuyor. İnsanlar da bu kadar farklı olan büyüler için farklı dualar kullanılıyor.

En etkili dualar ile birlikte insanlar sorunsuz bir biçimde istedikleri büyüleri yaptırma imkanını elde ediyorlar. Söz konusu olan büyülerin yapılması ile birlikte insanlar genel anlamda sevdikleri insanlara kavuşma imkanına sahip oluyorlar.

Bağlama Büyüsünün Günahı Nedir?

Bağlama büyüsü günahı yoktur. Fakat bu iyi bir amaçla yapılıyorsa geçerlidir. Büyüler, bilindiği üzere kara ve ak olarak ikiye ayrılır. Kara büyüden ziyade saf ve içtenlikle, duygularla yapılan büyülerde herhangi bir yasak ve günah bulunmamaktadır. Bu nedenle istediğiniz kişiye kavuşmak için bağlama büyüsü yapan hocalar arasında olan hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak eden kişilerin bu noktada ilk olarak hangi büyüleri yapmak ya da yaptırmak istediklerine karar vermeleri gerekiyor. Çünkü pek çok farklı çeşidi bulunan bağlama büyüleri farklı şekillerde yapılıyor. İnsanların belirtilen sebeplerden dolayı ilk olarak hangi bağlama büyüsünü yaptırmak ya da yapmak istediklerine karar vermeleri gerekiyor. Böylelikle de bu duruma göre hangi büyünün nasıl yapılığını daha net bir biçimde anlama imkanını elde ediyorlar.

İnsanlar bağlama büyüsü yapacakları zaman kesinlikle bilmeden hareket etmemeleri gerekiyor. Söz konusu olan büyülerin kesinlikle bilinçsiz şekilde yapılmaması gerekiyor. Bu büyüler oldukça dikkat edilerek yapılması gereken büyüler arasında yer alıyor.

Bu nedenden dolayı da insanların kesinlikle bilinçsiz bir biçimde bu büyüleri yapmamaları gerekiyor. Bağlama büyülerinin eksik ya da hatalı yapılması durumunda büyülerin etkileri olmayabiliyor. Yine bu durumun yanı sıra yapılan yanlış büyüler ile insanlarda kalıcı ve istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

Bağlama Büyüsü Etki süresi Ne Kadardır?

Bağlama büyüsü etki süresi yapılan bağlama büyü çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Bazı bağlama büyüleri sadece birkaç gün içerisinde etki ederken bazı büyülerin etki etme süresi ise 1 aya kadar uzanabiliyor. İnsanların büyüyü yapmaları ya da yaptırmalarının ardından büyü etki edene kadar sabırlı davranmaları gerekiyor. Eğer büyünün yapılması ardından 1 ay geçmişse ve en ufak bir belirti bulunmuyor ise insanlar büyünün etki etmediğine inanabiliyorlar. Böyle bir durumda bir süre daha beklenmesinin ardından büyü tekrarlanabiliyor. Eğer belirli bir süre geçmezse de insanlar bu tekrarlama esnasında belirli sıkıntılar yaşayabiliyorlar.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri konusu da bu büyüleri yapmak veya yaptırmak isteyen kişilerin merak ettikleri detaylar arasında yer alıyor. Söz konusu olan büyülerin pek çok farklı çeşitleri bulunuyor. Belirtilen çeşitler ise genel hatları ile şu şekilde sıralanıyor;

 1. Papaz büyüsü
 2. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 3. Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 4. Resimle yapılan bağlama büyüsü
 5. Tuzla yapılan gerçek bağlama büyüsü
 6. 41 karabiberle yapılan bağlama büyüsü
 7. Bez yakarak yapılan bağlama büyüsü…
 8. İp ve düğümle yapılan bağlama büyüsü
 9. Canbar büyüsü
 10. Kağıt ve kırmızı kalemle yapılan bağlama büyüsü

Belirtilen büyü çeşitleri arasından insanlar kendileri için en iyi ve etkili olan büyü çeşitlerini seçebiliyorlar. Böylelikle de bu büyüleri yaptırarak sevdikleri insanlara kavuşma imkanını elde ediyorlar.

Bağlama Büyüsü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?, Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiği zaman insanların kesinlikle belirli durumlara dikkat etmeleri gerekiyor. Bu büyünün yapılması ardından büyü yapılan kişilerde çeşitli değişimler meydana geliyor. Bu değişimler ise genel anlamda şu şekilde sıralanıyor;

 1. Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmek
 2. Büyü yaptıran kişiye bir anda aşık olmak
 3. Büyüyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlamak
 4. Her ne isterse istesin büyü yaptıran kişiyi memnun etmeye çalışmak…
0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments