Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar
Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar birçok büyü meraklısı kişi tarafından merak ediliyor olabilir. Geçmişten günümüze kadar büyünün yaygın şekilde yapıldığı ve merak edildiği bilinir. Büyünün var olduğu ve etkilerinin gerçekleştiği artık birçok kişi tarafından kabul edilen bir gerçektir.

Çünkü üzerinde büyü yapılan kişiler davranışları ve duygularıyla bunu ispatlar hale gelmiştir. İslam dininde de büyünün var olduğu ve yapılmaması gerektiği birçok kez vurgulanmıştır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genelde eşinin kendisine ilgisizliğinden ve sevgisizliğinden yakınır. Bunun önüne geçmek ve ondan ayrılmak istemedikleri için de bu tarz bir yola başvururlar.

Herkesçe bilinen bağlama büyülerinin tutması için bazı dualar edilir ve Kuran okunur. Allah’tan büyünün kabul edilmesi istenir ve dualarla etkisinin artması beklenir. Birçok dua eden kişiler büyünün etkisinin en kısa zamanda ortaya çıkması için çabalar. Büyünün etkisinin ortaya çıkması nasıl yapıldığına ve yapılan kişinin güncel durumuna bağlıdır. Büyü yapılan kişi yavaş yavaş daha bağlı ve daha aşık bir hale dönüşebilir.

Aynı zamanda artık o kişiden başka bir şey düşünemez ve ondan hiçbir zaman ayrılmak istemez. Ayrılıklara da son veren bu büyüler iki tarafın ciddi bir yolda değilse evlenmesini sağlar. Aynı zamanda eşler arasında daha tutkulu ve sevgi dolu bir ilişki ortaya çıkarır. Sevdiği insan ona istediği seviyede ilgi göstermeyen kişiler bu tarz çözüm yollarına girme kararı almıştır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bu büyü yapılırken nelere özen gösterilmelidir diye merak edenler vardır. En merak edilen ve yapılan büyülerden biri olan bağlama büyüsü, benzer şekillerde yapılır. Diğer pek çok büyü çeşidinde olduğu gibi dualar edilerek ve karşı tarafa bu dualar ulaştırılarak yapılır.

Bazen bir su içirmek ya da direkt olarak o kişi için dua etmek büyünün etkisini ortaya çıkarmaya yarar. Büyünün etkisinin daha fazla olması adına kişilerden birtakım malzemeler de istenebilir. Diğer bazı büyülerde saç teli, çengelli iğneli dualar, kağıtlar kullanılabilir.

Bu büyü yapılırken hayvan kesilmesiyle beraber ilgili ruhani varlığın çağırılması mümkün olabilir. Ruhaniden büyünün ulaşmasını ve büyünü en kısa sürede gerçekleşmesi istenir. Büyü yapılan kişi belli bir süre sonra artık birçok yerde o kişiyi görür ve ona bağlanmaya başlar. Sürekli onu düşünmeye başlayan bu kişi kendi duygularını kontrol edemez ve ona bağlanmaktan geri duramaz.

Ona istemeden de olsa bağlanan kişi artık hiç ayrılmak ister ve evli değilse onunla yuva kurar. Sürekli onu mutlu etmeye çalışan bu kişi artık ondan başka bir eş adayı olmasını istemez. Hayatında aşk anlamında yalnızca onun olmasını ister ve her yerde onu görür.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?, Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir ve bu büyü yapılırken nelere özen gösterilmelidir diye soranlar olabilir. Farklı şekillerde yapılabilen bu büyü bazen fotoğraf bazen de ipler yardımıyla gerçekleşebilir. Aynı zamanda kaşıkla ya da mumla da yapılabilen bu büyüler kişinin iradesinin önüne geçmeye başlar.

Bazen de nohut tanesi aracılığıyla yapılan bu büyü gerçek bir medyum tarafından yapılır. Etkileri çok fazla olan bu büyü direkt olarak karşıdakinin aşkının ve sevgisinin artmasını sağlar.

Artık o  kişi baktığı her yerde sizi görür ve sizinle olan ilişkisini ilerletmek ister. Artık sizden ayrılmak istemez ve evli değilseniz sizinle bir an önce evlenmek için çabalar. Eğer ilişkiniz varsa ve evliyseniz evine ve size daha bağımlı bir hale gelmeye başlar.

Bağlama Büyüsü Yapmak Haram Mıdır?

Bağlama büyüsü yapmak haram mıdır ve İslam dininde günah olarak kabul edilir mi diye soruluyor. Büyülerin beyaz türü olan bağlama büyüleri, günah değildir. Genellikle aşk temalı saf ve temiz duygularla yapılır ve yaptırılır. Bu sebeple kişilerin geleceklerinde önemli rol oynar.

Ayırma Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments