Basit Ayırma Duası

Basit Ayırma Duası

Basit Ayırma Duası
Basit Ayırma Duası

Basit Ayırma Duası : Dualar günümüzde çok sık uygulanan önemli psişik işlemlerdir. Bir dua uygulanır iken Allaha sığınılır. Bu sebep ile dua uygulamaları hiçbir şekilde günah, tehlikeli halde değildir. Büyüler de bildiğiniz üzere çok sık yapılan psişik işlemler olarak görülür fakat dualardan olan asıl fakrı budur, yani büyülerin daha tehlikeli olmasıdır.

Tehlikeli işlemler yapmak istemeyen her bir insan dua yapma yöntemini tercih eder. Kişi istediği herhangi bir konu üzerine doğru dua uygulamasını yapabilir. Örneğin aşk, evlilik, şifa, ayırma ya da soğutma gibi dualar vardır.

Biz bu yazı içinde bu dua türlerinden ayırma ile ilgili olan türü ele alacağız. Ayırma duaları ile ilgili önemli bilgileri size vereceğiz. Özellikle de basit ayırma duası nedir, nasıl yapılır, etkileri nasıl etkilerdir gibi önemli soruların cevaplarını size vereceğiz. İyi okumalar dileriz.

Hızlı Ayırma Duası

Ayırma duaları kişilerin genel olarak sevdikleri insanların istemedikleri ilişkilerine son vermek amacı ile yapıyor ve uyguluyor olduğu önemli işlemlerdir. Bu işlemler sayesinde kişi en kısa zaman içinde isteklerine ulaşmış olur. Dua doğru bir şekilde okunup uygulanır ise kesinlikle tutar ve kişiler tüm belirtilerin farkına varır.

Bir ayırma duasında kişilerin en çok istediği şey duanın çok hızlı şekilde etki ediyor olmasıdır. Bu yüzden yapılışı hem kolay olan hem de hızlı etki eden bu dua türü yani basit ayırma duası size yardımcı olur. Hızlı ayırma duası olarak da ele alınan bu dua türü sayesinde istenilmeyen ilişkiler çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır. Eğer siz de istediğiniz herhangi bir insana ayırma duasını yapmak istiyor iseniz ve bu sürecin çok hızlı geçmesini de istiyor iseniz bu dua türünü tercih edip yapabilirsiniz.

Kolay Ayırma Duası

Büyüler bildiğiniz üzere çok zorlu, karmaşık tarifler ve yöntemlere sahip olan ve bu sebep ile de çok zor yapılışlara sahip olan işlemlerdir. Ama dualar konusunda bu durum değişir. Çünkü dualar çok da karmaşık olan, yapan kişiyi zorlayacak olan yöntemlere ve tariflere sahip durumda değildir.

Elbette yapılışı çok zor olan dua türleri vardır ama ayırma duası konusunda size kolay ayırma duası yardımcı olacaktır. Kolay şekilde yapılan bu dua genelde eğer kişi tek başına yardım almadan ayırma duasını uygulayacak ise tercih edilir. Kolay, basit bir şekilde yapılır. Bu yüzden bu duaya basit ayırma duası denmekledir. Kişiler eğer dua uygulaması konusunda deneyimsiz ise, bu alanda hiçbir bilgileri yok ise ve yalnız başlarına duayı yapacaklar ise bu kolay yapılan ayırma duasını tercih etmelidirler.

Basit Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Dua yapılışları bizlere en çok yöneltilen sorulardan biri halindedir. İnsanlar çok doğal ve normal olarak duaların nasıl yapılıyor ve hazırlanıyor olduğunu ve dolayısıyla duaların yöntem ve tariflerini merak ederler. Bu konuda sizlere çok detaylı, adım adım bilgiler vermemiz mümkün değildir.

Çünkü bu önemli ve değerli bilgilere sahip olan insanlar sadece din adamları ve hoca olan insanlardır. Bu yüzden size sadece yüzeysel bilgiler vermemiz en doğrusu olur. Basit ayırma duası nasıl yapılır konusunda şunu diyebiliriz: Dua ayırma duaları içinde bilinen en kolay okunabilecek olan duadır. Bu duayı doğru bir şekilde, hiçbir eksik olmadan, hata olmadan okumak şarttır. Dua okunur iken belli ritüeller de yapılır. Bu ritüeller de genelde kişinin fotoğrafları, özel eşyaları ya da ateş, su, bez parçaları, mumlar, kâğıtlar ile yapılır.

En Basit Ayırma Duası

Kişinin çok basit bir şekilde uygulanıyor da olsa duayı yapar iken sahip olması gereken çok önemli özellikler bulunur. Bu özdeşliklerden en ama en önemlisi de kişinin imanlı bir insan olmasıdır. Yani kişi Allaha inanıyor, iman ediyor olmalıdır. Kişinin imanı ve de inancı kesinlikle güçlü halde olmak zorundadır.

Eğer kişi bu nitelikte değil ise en basit ayırma duası yapması hiçbir anlam ifade etmez çünkü dua asla tutmaz. Böyle durumlar ne yapılmalı peki? Eğer inancından şüphe duyuyor ise kişi kendisine güvenilir ve gerçek bir hoca ya da medyum bulmalıdır. Bu özel, eğitimli insanlara kendisini için ayırma duasını yaptırmalıdır.

Basit Ayırma Duası yazımızı beğendiyseniz Canbar Aşk Büyüsü içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Ayrılık Duası

Ayrılık Duası Ayrılık Duası : Yaşamlarını iyi bir şekilde geçirmek isteyen insanlar olabildiğince farklı şeyleri …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments