Cin Kabileleri

Cin Kabileleri

Cin Kabileleri insanoğlununkine benzer bir hayat yaşamaya devam eden görünmez manevi varlıklardır. Cinler, yeteneklerine ve özelliklerine göre kabileler halinde varlıklarını sürdürürler. Cinlerin de insanlar gibi müritleri ve inanmayan veya farklı inançlara sahip cinleri vardır.

Ayrıca sahip oldukları özelliklere bağlı olarak farklı davranabilirler. Bu durum cinler arasında bir grubun oluşmasına yol açmıştır. Cinler, kutsal dinlerde de isimleri olan varlıklardır. Ateşten yaratıldıkları bilinir.

Cinlerin zaman içinde farklı özelliklere sahip gruplaşması sonucu Cin Kabileleri ortaya çıkmıştır. Bu kabile devleti çok eski zamanlara dayanmaktadır. Kabilelere ait bir grup cin, yaşam tarzları ve insanlarla iletişimleri ile ayırt edilmektedir. Bazı cin kabileleri çok tehlikeli olabilirken, diğerleri insanlarla iletişim kurmadan kendi varoluş dünyalarında hayatta kalabilirler.

Amir Kabilesi

Cinler kendi âlemlerinde kabileler halinde yaşarlar ve kendilerine has pek çok özellikleri bulunur. Amir Kabilesi, insanların yaşadığı hemen her ortamda var olmaya devam etmektedir. İnançlı olmayan, şeytani bir kabiledir. Bu yüzden cinlerin hoşuna gidecek şekilde hareket edenlere eziyet etmekten geri kalmamışlardır. Amir cinleri insanlara yaklaşabilir. Bunun nedeni, insanlar tarafından görülmeden aynı ortamda yaşarken insanlara yakınlaşmaya çalışmalarıdır.

İnsanlar ayrıca normalde çıplak ve yalnızken yapmayacakları şeyleri yapma olasılıkları daha yüksektir. Amir Kabilesi cinleri, insanlara kolayca yaklaşmak için bundan yararlanır. Tek başınayken insanları gözetleyebildiği için insanların zaaflarını çok iyi bilir ve ruhani saldırılar gerçekleştirir.

Müminler insanlara yaklaşmakta zorlanırlar. Aynı bölgede yaşamalarına rağmen abdest ve namaz kılmaktan kaçınırlar. Çünkü onlar, inanç hallerine ve taptıkları insanlara küserler. Amir Kabilesi ayrıca insanlarla aynı ev ortamında yaşar. Siz onları aramak için özel bir girişimde bulunmadıkça, insanlarla uğraşmazlar veya iletişim kurmazlar.

Amir cinleri de iyi durumda olduklarında aile yemeklerine katılırlar. İçki içmek gibi suçlar işleyen bir ev ortamını tercih eden bir kabiledir. İnsanlarla iletişim onları rahatsız hissettirmez ama aynı ortamda yaşarlar. Hal böyle olunca da inanç ve dilin olmadığı evlerde yemeklere katılırlar ve dini inanışlara göre bu durumlar evin bereketini olumsuz etkiler.

Evde bu tür duygular yaşıyorsanız güvenilir bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Evinizde bir cin varsa veya bir cin musibeti veya büyüsü nedeniyle medyum bu durumu okumakla sonlandırabilir. Bazı durumlarda sihir söz konusu olduğunda cinler insanlara ve hane halkına karşı saldırgan olabilir ama insanlar bir cinlere davet ediliyormuş hissi uyandıracak şekilde hareket etmezler.

Hanzap Kabilesi, Cin Kabileleri

Hanzap Kabilesi, cin kabilesi içinde insanlara en yakın olanıdır. Hanzap boyuna mensup olan cinlerin bir özelliği de sık sık vesvese çekmeleri ve insanlarla yakınlaşmalarıdır. Özellikle iyi işler yapılırken bu sanrılı durumlar vardır. Ayrıca, en sanrılı anlardan biri de insanların ibadet ettiği anlardır.

İnsanları iyilik ve ibadetten uzaklaştırmayı amaçlayan bu cin kabilesi, insanlara olumlu duygular içindeyken yaklaşabilir ve akıl almaz vesveselerle kafa karışıklığına neden olabilir. Cinlerin çok ateşli ve öfkeli bir kabilesidir. Bu nedenle, nüfuz ettikleri vücudu tüketmeleri ile tanınırlar.

Ayrıca Hanzap Kabilesi musallat oldukları kişiyi hem zihinsel hem de psikolojik olarak yorarlar. Onlar, kötü ve günahkâr insanlara zulmetmek için her şeyi yapacak Pagan iblislerdir. Bu tehlikeli şeytani kabileler tarafından rahatsız olanlar ancak bu alanda deneyimli güvenilir bir medyumun yardımıyla kurtarılabilir. Medyumlar sadece hayaletlere ve tılsımlı insanlara rehberlik etmekle kalmaz, aynı zamanda okumaları ve bilmiyorlarsa onlara öğretmeleri için dualar hakkında bilgi verir.

Betr Kabilesi, Cin Kabileleri

Yumuşak huylu dediğiniz biri, sebepsiz yere kaba ve sinirli olmaya başlar. Olağandışı bir durum ya da hareket daha hoşgörüsüz bir tavra yol açarsa ve sebepsiz yere bunu yapmaya başlarsa bu durumun nedeni Betr Kabilesi olarak düşünülebilir.

Betr Kabilesi, insanlara zulmetmekte ve ruhsal olarak manipüle etmektedir. Demon kabilesi olarak da anılan bu kabile, ikna kabiliyeti yüksek cinlerden oluşur. Bu kabileye ait cinler, güçlü inançlara sahiptir, kafirdir ve insanlara zulmederler. Zulüm gördüklerinde zamanla kişinin iradesini hiçe sayarak kişiyi zihinsel ve psikolojik olarak zayıflatırlar ve cinler kişiyi arzu ve arzularına göre çeşitli eylemlere yönlendirirler.

Cinler manevi olarak, oldukça zorlayıcı olabilen doğaüstü varlıklardır. Bu gibi durumlarda işinde uzman bir medyuma danışmak ve yardım almak önemlidir. Medyumlar yetenekleri sayesinde sizleri cin musallatından kurtarabilir.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Ailenize Yapılan Büyü Var Mı

Ailenize Yapılan Büyü Var Mı?

Ailenize Yapılan Büyü Var Mı? Ailenize yapılan büyü var mı? Bu oldukça önemli ve hassas …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments