En İyi Bağlama Büyüsü

En İyi Bağlama Büyüsü

En İyi Bağlama Büyüsü: Geldik en çok merak edilen konulardan birine o da bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü bu hayatta olan herkesin en az bir kere merak ettiği konudur. Özellikle gençlik çağlarında gençler ilk defa aşık olduklarında hemen etki etsin diye düşünüp bağlama büyülerine başvurabilirler.

Bu nedenle bağlama büyüsü dediğimizde ilk aklımıza gelen aşk için yapılan büyülerdir. Bu yazıda bunun yanında sizlere başka hangi alanlarda da bağlama büyüsü yapılabileceğinden bahsedeceğiz. En etkili bağlama büyüleri de sizinle bu yazıda olacaktır.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü bir uzman eşliğinde yapılan büyülerdir. Büyüyü yaparken yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan örnek vermemiz gerekirse bazı büyüleri yaparken belli günlerde belli zamanlarda tekrar etmeniz gereken eylemler olur. Bunları yapmadığınız zaman Çok Etkili Bağlama Büyüleri bile bir işe yaramaz hale gelir. Bu yüzden size söylenen her şeyi yapmanız gerekmektedir.

Çok Etkili Bağlama Büyüsü, En İyi Bağlama Büyüsü

En çok yapılan bağlama büyüsü sevilerek ve gerçekten inanılarak yapılan bağlama büyüleridir. Bu büyüler yüksek inanç içinde yapılırsa hem etkisi oldukça yüksek olur hem de tutma süresi çok az bir zamana inmiş olur.

Bunlar bu nedenle çok etkili bağlama büyüsü yap olarak sayılırlar.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar

Büyülerin yapılma nedenleri ve bağlamları oldukça önemlidir. Bu yüzden süreli oldukça değişmektedir.

En İyi Bağlama Büyüsü
En İyi Bağlama Büyüsü

Eğer tek bir seferde yapılan bir büyüyse bu büyü hemen tutabilir ancak ritüel halinde yapılan bir büyüyse bu ritüel bittikten sonra büyünün tutacağı zaman diliminden bahsetmeye başlayabiliriz. Yine yapılan büyüye göre bu süre değişiklik göstermektedir. Size bunun en net bilgisini size verebilmesi için uzmanınız ile görüşmeniz gerekmektedir.

En İyi Bağlama Büyüleri

En iyi bağlama büyüleri kimlere yapılabilir? Büyü herkese yapılır. Büyü yıllar öncesinden beri çok çok yapılan bir şeydir. Hatta geçmişte bunu yapan insanlar cadı olarak adlandırılmış kitaplara hikayelere konu olmuştur. Geçmişte de büyüler ritüel halinde yıldızlardan ya da daha yüksek olduğuna inandıkları güçlerden güç alarak yaptıklarını düşünürlerdi.

Bu şekilde bakıldığında aslında yapılan şey bir tür yeniden yaratmadır. İçerisinde bulunduğumuz olay veya durumları geçmişten beri kontrol etmek için bizden daha güçlü olduklarına inandığımız güçlerle bu durum ve olayları değiştirmeye çalışırız. Bunun adı da büyü diye karşımıza çıkar. Bu kadar geçmişten geldiği için de aslında bilindiği gibi büyü herkes için yapılır. Herkese de yapılır.

En İyi Bağlama Büyüleri

En iyi bağlama büyüleri dışında neler yapabilirim sorusu sıklıkla gelir. Büyüden başka telepati yapabilirsiniz. İlk olarak telepatinin anlamına bakalım. Telepati sözcüğü Yunancadan türetilen bir kelimedir. Bu kelimeden yola çıkarak söyleyebiliriz ki telepati zihin aracılığı ile yapılan bir şeydir. Her insan bir enerji yayar ve her insanın kendi içinde bulunduğu bir frekans bulunmaktadır.

Bu frekans ve yayınların uyum sağlanması ile telepati zihin aracılığı ile gerçekleşir. Telepatide uzaklık bu yayın ve titreşimlere engel teşkil etmez. Bu enerji yayılımları sayesinde de telepati yapılmış oluyor. Büyü yapmanıza gerek kalmadan istediğin kişiye ulaşmanız sağlanmış olur. Kendinizi istediğiniz kişinin sanki karşınızdaymış gibi hayal ederek yaptığınız bu şey içinizin rahatlamasına sebep olur. Dile getirilen düşünceler en azından artık zihninizi yormaktan sizi kurtarmış olur. Şimdi telepati nasıl yapılır bakalım.

Telepati Nasıl Yapılır, En İyi Bağlama Büyüsü

Günlük hayatımızda sık sık ‘telepatik olarak anlaşıyoruz’ gibi cümleler kururuz. Peki telepatik iletişim nedir? Telepatik iletişim, konuşmadan ya da herhangi bir mimik kullanmadan sadece zihin ile iletişim kurmak anlamına gelir. Telepati tek başına yapılamaz. En az iki kişiye ihtiyaç vardır. Bu kişilerden biri bir şeyler düşünüyor diğer ise o düşünceleri algılan kişi olacaktır.

Yani telepati ile bir düşünce bir kişiden başka bir kişiye aktarılabiliyor. Telepati hakkında araştırmalar yapan uzmanlar, telepatik yeteneği gelişmiş insanların olduğu söylüyor ama böyle bir yeteneğiniz yoksa üzülmeyin söz konusu yeteneğin çalışılarak da güçlenebildiğini belirtiyorlar. Uzun uzun çalışmalar sonucunda bunu geliştirebilirsiniz. Bu bir uzmana ihtiyacınız olmadan da yapabileceğiniz bir şeydir. İnternette telepati ile ilgili oldukça fazla video bulunmaktadır. Bunlarla beraber bu yeteneği geliştirebilir kendinize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook sayfamızı görmek için tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Evcren

Tanıdık vasıtasıyla yasin hocaya başvurdum. Kumar bağımlısı oğlum var daha 23 yaşında evde hep görüyorum telefondan iddalar ve kumarlar çevirdğini ne kadarkonuşsam da anne sen ne anlarsın diye kovardı beni. Günahdır yapma oğlum dememle olmadı maalesef bende yasin hocaya başvurdum ve bunun için tek iyi çözüm celb olduğunu söyledi fotoğraflarla yaptık bunu yasüin hoca oldukça güvenilir hi tereddüt etmeyiniz 1 haftada geldi çünkü .

habibe

söz dinlmesi üçün delmi bende böle bişe istiypm