Eşini Ailesinden Soğutma Duası

Eşini Ailesinden Soğutma Duası

Eşini ailesinden soğutma duası, çeşitli sorunlara çare olabilen güçlü dualardan bir tanesidir. Sizlere yazımızda bu duanın bazı özelliklerini, koşullarını ve hangi durumlarda yapılması gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Bazı durumlarda eşler arasında bir eşin kendi ailesine olan aşırı bağlılığı anlaşmazlıklara yol açabilmektedir. Bu neden ile sorunun çözümünü aramak gayet doğal bir yaklaşımdır. Diğer eş kendi kurduğu ailesinin huzuru, refahı ve mutluluğu için ailesine aşırı bağımlı olan eşinin kendi ailesi ile ilgilenmesini istemesi sebebi ile eşini ailesinden soğutma duası çözümüne başvurmak isteyebilir.

Tabi ki burada bahsettiğimiz durum aileye olan bağlılık değildir. Herkes ailesine bir miktar bağlıdır ve bu durum kötü bir şey değildir. Ancak her şeyde olduğu gibi sınır ve ölçü en önemli unsurdur.

Bir durumda önemli olan şey ölçülü olmaktır. İnsan bazen bu bahsettiğimiz ölçüyü kaçırmakta ve bu neden ile de hayatına bu ölçüsüzlük durumu olumsuzluk olarak geri dönmektedir. İşte buna benzer durumlardan kurtulmak amacı ile sizlere bu duanın açıklamasını yazımızda göstermek istiyoruz. Ayırma duaları ‘na da göz atmak isterseniz buyrun.

Eşini Ailesinden Soğutma Duasını Ne Zaman Yapmalıyız

Bu duanın bir zamanı olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Eğer eşinizden yukarıda belirttiğimiz şekilde bir şikayetiniz var ise ve bu şikayet siz ile eşiniz arasında tartışmalara, atışmalara dönüştüyse ya da bu şikayet ettiğiniz durum ailenizin düzenini, huzurunu etkiliyor ise bu duaya başvurmanız olasıdır.

Ancak unutmayınız ki karşınızdaki kişi sizin eşiniz ve eşinizin ailesine karşı güzel duygular beslemesi ya da bağlı olması ölçülü olması kaydı ile zararlı bir durum değildir.

Okumalısın :  Kocamı Ailesinden Soğutma Duası

Bu neden ile eşinizin ailesinden temelli kopmasını ya da ciddi şekilde soğumasını istememelisiniz. Her insanın ailesine değer verdiğini ve bu değerin de güzel bağlar oluşturduğunu vurgulamamız gerekmektedir.

Eşini Ailesinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Her durumda olduğu gibi her alan için bir profesyonele danışmak her zaman en doğru şeydir. Bu durumda kendi başınıza bir şeyler deneyerek eşini ailesinden soğutma duası okuyamaz ve okusanız dahi istediğiniz verimli sonucu elde edemezsiniz.

Bu neden ile mutlaka bir bilene danışarak gerçekten bu duanın gerekli olup olmadığını, bu duanın okunmasından sonra eşinizde ve kendi ailenizde yaratacağı etkileri öğrenmeniz en doğrusu olacaktır. Sonrasında ölçülü bir bağlılık yakalandığında kendi aile hayatınıza çeki düzen verebilir ya da eşiniz ile aranızdaki problemleri tamamen yok edebilirisiniz. Ancak şunu belirmemiz gerekir ki bu dua sabır isteyen bir süreçtir.

Facebook üzerinden takipçimiz olmak için tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası Kocamı Ailesinden Soğutma Duası : Kocanızı ailesinden soğutmak, kocanızın ailesi ile …

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ipek

kocamın ailesi her fırsatta bize gelip duruyor bu bizi çok germeye başladı bir şeyde diyemiyoruz. Soğutma duası ile bu işi çözer miyiz?

nursel

eşini ailesinden soğutma duası yaptık hocamızla ve inanırmısınız kısa sürede etkisini hissettirmeye başladı. artık daha huzurlu ve mutluyuz çok sağ ol hocam

Can

BU TARZ SORUNLARIM İÇİN HİÇ DÜŞÜNMEDEN TEK DANSTIGIM KİŞİ YASİN BEYDİR. SAĞOLSUN HEMEN YARDIMLARIYLA İŞ BİTİRİYOR.