Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli Kadına Aşk Büyüsü kendinize aşık etme amacı taşıyarak icra edilecek olan aşk büyüsü uygulaması olarak okunması gerekli olan bir takım duaların mevcut olduğunu bilmenizi isterim. Bu dua ritüellerinin uygulanmasında dikkat edilmesi büyük bir önem taşımakta olan hususların da mevcut olduğunu bilmelisiniz.

Bu dikkat içermekte olan noktada iyice özen göstermeniz halinde söz konusu olan bu aşk büyüsü ritüelinin tutma süresi çok daha kısa bir zaman içerisinde gerçekleşecektir. Bu durumun bir sonucu olarak kadınlar da çok kolay bir biçimde aşık edilebilirler. Evli kadınları aşık etme dualarının okunmasından hemen önce yapılması gereken ritüeller vardır.

Dua okunmasından bir süre önce ilk başta bir gusül abdesti alarak beden temizliğine çok büyük bir özen göstermek gerekmektedir. Bunlarla beraber ruhun da arınması gerekir ve ruhsal olan arınmayı gerçekleştirebilmek adına yapılması gereken şey iyi bir niyet alarak şükür namazının kılınmasıdır. Söz konusu bu şükür namazını iki ya da dört rekat olarak kılma şansına sahipsiniz.

Evli Kadınlar Nasıl Aşık Edilir?

Evli Kadına Aşk Büyüsü

İstediğiniz bir kadını aşık etme amacını taşımanız durumunda uygulamanız ve uygularken çok büyük özen göstermenizin gerekli olduğu adımlar mevcuttur. Bununla birlikte bu adımları bir sıra içerisinde ve eksiksiz bir biçimde ifa etmeniz halinde istediğiniz bir kadının kendinize bağlanabildiğini fark etmeniz de zor bir durum olmayacaktır.

Kadınlara yönelik olarak bir aşk büyüsü ritüelinin uygulanabilmesi adına ilk olarak aşık edilmek istenen insanın fotoğrafına sahip olunması gerekmektedir. Fotoğrafa sahip olunmasının ardından daha sonraki zamanlarda size ait olan kendi resminize sevdiğiniz ve aşık etme amacı taşıdığınız insanın resmini bir araya getirmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi tamamlamanızın ardından resimler üzerinde yer almakta olan kalpleri birleştirmek sureti ile bin defa olacak şekilde ya vedud esmasını okumanız gerekmektedir. Daha sonraki aşamada ise fotoğrafların üzerine iyi niyetler gerçekleştirilerek üfleme ile işlem tamamlanır ve işlemlerin tamamlanması neticesinde de kısa bir süre içerisinde aşık olmasını beklediğiniz kadın çok kısa bir süre içerisine sizlere deliler gibi bağlanacaktır.

Evli Kadını Aşık Etmeye Yarayan Büyünün Uygulaması, Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli olan bir kadını kendinize aşık emeniz için kullanmanız gereken büyü ritüellerinin varlığından haberdar olmanız gerekir. Bu büyü ritüellerinin icra edilmesinin öncesinde mutlaka bu büyü ritüellerinin uygulanması konusunda büyük bir bilgi birikimi ve tecrübe sahibi olan uzman medyum hocalarına başvurulması gerekmektedir. Bununla birlikte alanında uzman olarak görülmekte olan medyum hocası büyü ritüelini uygular iken kırmızı renk içeren bir mum alacaktır.

Bu durumun sonrasında ise kırmızı mumun tam üzerine aşık edilmesi düşünülmekte olan kadının ve annesinin ismi yazılır. Sonrasında kırmızı renkte olan mum üzerine esmalar ve ayet okumaları gerçekleştirilir. Mum istenilen bir zamanda yakılır ve sonrasında ise yakılmasının ardından yakılırken büyü içerisinde çok daha büyük etkiler sunacak olan dualar okunur. Kırmızı renkte olan bu mumun yakılmasından sonra geriye kalmış olan diğer parçalar itina ile bir toprağa gömülür.

Bu büyünün etkisi ise genel olarak bir hafta içerisinde kendisini göstererek ortaya çıkmaktadır. Mum yakma işleminin sonrasında bütün bu ritüelleri gerçekleştirmeniz halinde aşık olmasını arzu etmekte olduğunuz kadın size deliler gibi bağlanacak ve bunun yanı sıra aynı zamanda artık hiçbir şekilde sizden başka herhangi bir kimseyi dahi bırakın gözünün görmesini düşünmeye bile yeltenmeyecektir. Böylece çok sağlam aşk hayatı yaşama fırsatına da çok rahat ve kolay bir şekilde sahip olacaksınız.

Ayrıca Sevgi Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

3 2 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi, insanlar arasındaki duygusal …

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lülü

Kuzenimi biten ilişkisi beni çok üzmüştü ve internetten kuzenimle bu ilişkiyi kurtarmak için internetten çözüm aramaya başladık ve yasin hocamın dualarıyla karşılaştık. Teyzem bile bu işin olmayacağını bize söylemekten bıkmıştı ama biz denemek istedik ve yasin hocamın duaları sayesinde bu ilişkiyi o gün kurtardık. Kuzenimin eski sevgilisi bir anda mesaj attı ve hocamın verdiği aşk vefki sayesinde herşeyden çok daha güzel hallere geçtik. Allah hocamdan razı olsun