Kocamı Ailesinden Soğutma Duası

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası : Kocanızı ailesinden soğutmak, kocanızın ailesi ile arasına belirli bir mesafe koymak, kocanızın ailesine olan aşırı bağlılığını kırmak, aileye olan aşırı bağlılığın kendi kurmuş olduğunuz aileye çeşitli açılardan zarar vermesi, gideceğiniz yeri ve zamanı aileye tamamen aileye göre ayarlamak, evin iç düzenini ya da dekorunu kendinize ya da eşinize göre ayarlamak yerine ailenin görüşüne daha çok önem vererek evinizin içine aileyi karıştırmak gibi şeyler çoğu insanın başına gelen ve yapmak istediği şeylerdir.

Çünkü bu durumda insan kendi yaşam alanını bile kendisi düzenleyemeyecek duruma gelebilmektedir. Ya da kendisi düzenlese bile karşı tarafın ailesi tarafından sürekli olarak eleştirilere ya da aşağılamalara, küçük görmeye maruz kalmak ve aynı zamanda da bu durum karşısında eşinizin bu olaya asla müdahale etmemesi sizin sınırınızın aşıldığı anlamına gelmektedir.

Bu durumda kimseye zarar vermeden sakince oturup düşünmeniz gerekmektedir. Sizin sorun ettiğiniz konuyu öncelikle eşinizle konuşup bunun sonucunda bile geri dönüt alamıyor iseniz kocamı ailesinden soğutma duası çözümüne başvurabilirsiniz. Unutmayalım ki konuşmak her şeyi çözebilecek bir eylemdir. Pinterest uygulamamızı takip ediniz.

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Eşiniz ile bu konuda gereken düzgün konuşmayı yaptıktan sonra bu duruma etkili bir çözüm bulamaz iseniz duaya başvurabilirsiniz. Kocamı ailesinden soğutma duası, yapılan etkili dualardan bir tanesidir.

Ancak bu koşullar altında unutmamalısınız ki hepimiz kendi ailemize bir miktar bağlıyız ve bu bağlılık kötü bir bağlılık değildir. Oldukça normal ve aslında sevgi ile beraber olması gereken bu bağlılık ölçüsüz derecede fazlalaştığı takdirde ancak kötü sonuçlar doğurmaya başlayabilir.

Kocamı Ailesinden Soğutma Duası Ne Zaman Okunabilir

İşte bu ölçüyü kaçıran bir eşiniz var ise bu duaya başvurabilirsiniz. Neticede burada artık söz konusu olan şey sizin kendi kurduğunuz ailedir. Ve bu ailenin dağılmaması, huzurunu geri kazanması ya da aile içinde kurulur iken var ettiğiniz dinamiğin geri gelmesi bu aşırı bağlılık durumunun değişmesi ile olacak bir şeydir.

Kısacası söylemek gerekir ise bu dua şu zamanda okunur ya da şu zamanda okunmalıdır gibi bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Eğer bu duaya aileniz ve kendi eşiniz ile olan ilişkiniz açısından ihtiyacınız var ise bu duayı okutabilirsiniz. Fakat burada da dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise duayı okuyacak insanın kendiniz değil bilgi sahibi profesyonel bir kişi olması gerektiğidir.

Kocamı ailesinden soğutma duası yazımızı beğendiyseniz Tesirli Bağlama Duası içeriğimize de bakabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Tesirli Kendinden Soğutma Duası

Tesirli Kendinden Soğutma Duası Tesirli kendinden soğutma duası, bir insanı kendi isteğiniz dahilinde size olan …

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
eda

normalde böyle bir şey yapmazdım ama eşimin ailesi hayatımıza çok karışıyor ve bu durum sıktı artık bizi. soğutma duasını mecbur yaptırmak durumundayız

secret

normalde böyle bir şey yaptırmam ama eşimin ailesi sürekli hayatımızda hiç yalnız kalamıyoruz. artık ailesinden soğutmam gerek birazda benimle ilgilensin

Alya

Bende kocamın cok aileci olmasından dolayı rahatsızdım her seyn bi yeri yordamı olur beni mecbur bıraktı iyiki de yaptırdım smdi her sey olması gerektiği gibi yasin hocamm cok teşekkür ediyorum