Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü İnsanlar bir kişiyi kendisine aşık etmek ya da daha öncesinden aşk yaşadıkları bir insanı geri getirmek için aşk büyüleri yaptırırlar. Yapılabilecek olan aşk büyüleri oldukça çeşitlidir. Bazıları çok kolay olurken bazıları gerekli malzemeler ve uygulamanın uzunluğu sebebiyle daha zor büyülerdir.

Kolay aşk büyüsü dendiğinde nohut büyüsü ya da kaşıkla yapılan aşk büyüsü akıllara gelmektedir. Bu büyüler gerektirdiği malzemelerin yanı sıra yapılış işlemlerinin kolay olması sebebiyle insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Büyülerin yapılış şekilleri bilinse dahi evlerde bilinçsiz bir şekilde yapılması doğru olmaz. Her zaman uzman hocaların yanında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Söylenmesi gereken sözler hocaların ağzından çıktığında etkileri çok daha farklı boyutlarda olacaktır.

Nohut Büyüsü Nedir? Kolay Aşk Büyüsü

Kısa sürede etkisini gösterebilecek bir aşk büyüsü arayan kişiler nohut büyüsüne yönelim gösterirler. Büyünün yapılışında 41 adet nohut ve kaynar su kullanılmaktadır. İçeriğinde kaynar suyun bulunması yakarak yapılan aşk büyüleri kategorisinde yer almasını sağlamaktadır.

Büyü sırasında hazır edilen nohutlar çeşitli dualar okunarak kaynar suyun içerisine atılmaktadır. Kullanılacak olan nohut sayısında 41 adet şartı bulunmaz. Yapılacak büyünün ne amaçla yapıldığı ya da yapılan kişiye göre nohut sayısında değişiklikler olabilir.

Atılan her nohutta özel dualar okunduğundan uzun zaman alan büyülerden bir tanesidir. Ancak insanlar amaçlarına ulaşmak istedikleri için uzun zaman alsa da bu büyüyü yaptırmayı tercih ederler.

Nohut Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kolay aşk büyüsü etkileri de okurlar tarafından merak edilmektedir. Nohut büyüsünün etkileri kısa sürede ortaya çıkacak ve büyüye maruz kalan kişiler her gün büyünün farklı etkilerini görmeye başlayacaklardır. Bu büyü en tesirli geri getirme büyüsü olarak gösterilir. Bu etkisini yapıldıktan sonraki ilk 5 gün içerisinde göstermektedir.

Okumalısın :  Aşık Etme Büyüsü Bozma Duası

Büyünün yapıldığından günden sonraki ilk günde unutkanlıklar başlar. Kişi anahtarlarını ya da benzeri eşyalarını etrafta unutmaya başlayacaktır. İkinci günde ise insanlar çok uykulu olacaktır. Büyünün etkisi ile birlikte tüm gün kendisini uykulu hissetmeye başlar ve yataktan çıkmak istemez.

Üçüncü gün büyü kendisini sakarlık olarak gösterecektir. Hem evde hem de işe çeşitli sakarlıklar görülür. Dördüncü gün geldiğinde büyüyü yaptıran kişi düşünülmeye başlanacaktır. Son gün olan beşinci günde ise artık büyüyü yaptıran kişiler aklından çıkmamaya başlar.

Kaşık Büyüsü Nedir? Kolay Aşk Büyüsü

Bağlama büyüleri kategorisinde yer alan kaşık büyüsü oldukça kuvvetlidir. 2 gün içerisinde etkisini göstermeye başlaması büyünün gücünü gösteren etmenlerden bir tanesidir. Uygulamasında 2 adet kaşık kullanıldığı için bu ismi almaktadır.

Büyünün uygulanması sırasında insanlarda korku ve titreme hissi meydana gelebilir. Bu durum büyünün kuvvetinden kaynaklanmaktadır. Birçok kişi büyünün yapıldığı sırada hissettiği duygular sebebiyle büyüyü yarıda bırakmaktadır.

Hocalar tarafından bu büyü uygulanırsa yaşanabilecek bu tür sorunlara karşı hamleler hazırlanır. Kişinin büyü sırasında korkmaması adına okunan dualar ve yapılan işlemler ile büyüler başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Kaşık Büyüsünün Etkisi Nedir?

Kaşık büyüsünün bağlama büyüsü olduğundan bahsetmiştik. Büyünün etkileri de her zaman bu yönde olacaktır. Büyüye maruz kalan kişilerde ilk gün karın ağrısı ve mide bulantısı başlar. Gün içerisinde insanlar kendi iradeleri ile hareket edemediklerini hissetmeye başlarlar.

Uygulama sırasında özel muskalar kaşıkların üzerine yazılacaktır. Kaşıkların pozisyonu büyünün etkileri de değiştirir. Büyülerde insanlar birbirlerinden ayrılabilirken birbirlerine büyük bir aşk duymaya da başlarlar. Burada büyüyü yaptıran kişinin hisleri önemlidir.

Doğru bir şekilde uygulandığında kaşık büyüsü kısa süre içerisinde etkilerini gösterir ve büyüye maruz kalan kişi yaptırana karşı büyük bir aşk hissetmeye başlar. Büyüyü yaptıran kişinin duyduğu aşk ne kadar kuvvetliyse büyünün etkileri de o seviyede kuvvetli olacaktır.

Okumalısın :  Evli Kadına Aşk Büyüsü

Kaşık ve Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kaşık ve nohut büyüsü oldukça güçlü olan ve insanların büyük etkiler gördüğü büyülerdir. Bu sebeple de her zaman uzman medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bugüne kadar onlarca kez güçlü büyüleri uygulayan ve bunlarda başarılı olan Hoca en doğru adres olacaktır.

Hoca ile yapılan görüşmelerde talepler kendisine aktarılmaktadır. Bu talepler uygun görülürse büyüler hazırlanır ve büyüyü yaptıracak olan kişilere atması gereken adımlar açıklanır. Sonrasında Medyum Hoca ile birlikte büyüler başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Hocanın direktiflerine uyulursa büyüler her zaman etkisini kısa sürede gösterir ve insanlar yaşadıkları büyük aşklar ile birlikte hayatlarına mutlu bir şekilde devam ederler.

Bu konuda siz değerli okurlarımız için basit aşk büyüsü konusunda bilgi almak izlemek için tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Aşkın Büyüsü İçinde Misiniz

Aşkın Büyüsü İçinde Misiniz?

Aşkın Büyüsü İçinde Misiniz? Aşkın büyüsü içinde misiniz? Aşk, insanlık tarihinde önemli bir yer tutan, …

Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ceylin

merhaba ben kisiye ozel calismaya basladim yasin hocayla ins sonu iyi olur esimdem bosandim ben ama geri istyom umarım olur dualarınızı bekliyorum 2. Ayda ben eski esımden haber aldım yasın hoca sayesınde benı ozledıgınden bahsettı allahn ıznıyle eve gerı donucek suan nerde bılmıorum cok endlıselıyım

dilek

slm benim vefkim 7 gunde geldi hocam sagolsn yapti dedigi gibi suan etki yok ama daha yeni ilk gunum ins olcak

cenk

kolay olduğu kadar aynı zamanda hızlı bir şekilde gerçekleşir mi aşk büyüsü? çok istiyorum sevdiğim kızın benden hoşlanmasını

melda

hocam çok teşekkür ederim yaptırdığımın 4 gün sonrası iletişime geçtik. çok çok teşekkür ederim bin kere Allah razı olsun sizden

sare

kuzenimi görücü üsülü ile evlendirdiler evlenince severmiş. bi yıl oldu hala sevemediğini söyledi bende onun adına böyle bi başvuruda yaptım …. hoca 21 gün boyunca verdiğim duaları oku dedi onların niyetine okudum 10 gün olmustu kalbinin ısındığını söyledi cok sevndim valla hocam sizden allah razı olsunnn