Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü
Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak ya da eşinizi size ve evine bağlamak için yapılan bağlama ritüelleridir. Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü: Bu büyü sadece karşılıksız sevgilerde değil, birisinin size daha bağlı olmasını sağlamak için de yapılabilir. Bağlama ritüellerini yaparak istediğiniz kişiyi ömür boyu yanınızda tutabilirsiniz ve size daha çok bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama büyüsü genelde karşı cins için yani onun sevgisini kazanmak ya da eşinden beklediği ilgiyi, bağlılığı görmek için yapılmaktadır. Ayrıca bağlama büyüsü diğer tüm büyüler arasında en kolay ve en hızlı sonuç veren büyüdür.

Yapımı ve sonuç vermesi çok kolay olmasına rağmen bu büyüyü bozmak oldukça zordur. Bu büyüyü bozmak için kesinlikle bir medyum ya da hocadan destek alınmalıdır.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?, Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Bazı durumlarda insanlar sevdiğini bağlamak için büyü yapmaya başvururlar. Peki bu büyünün amacı nedir, büyüyü yaparak ne hedeflenir?

 • Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini, size bağlanmasını sağlamak
 • Büyü yapılan kişinin bir ömür boyu yanınızda kalmasını sağlamak
 • Eski sevgili ya da eski eşinizin size geri dönmesini, tekrar sizi sevmesini sağlamak
 • Beklediğiniz ilgiyi göstermeyen, aileden uzak olan eşinizin size ve evine bağlanmasını sağlamak

Yani kısaca bağlama büyüsünün amacı sevilen kişinin de sevgisini kazanmaktır. Bu sayede eski sevgilinizi ya da eşinizi size döndürebilirsiniz ya da sevdiğiniz kişiyi de kendinize aşık edebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?, Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Bağlama büyüsü çok kolay ve hızlı sonuç veren bir büyüdür. Bu yüzden bu büyünün doğru yapılması sizin ve büyüyü yaptığınız kişi için daha iyi olacaktır. Büyünün etkileri hemen görülmeye başlanacağı için doğru ve iyi yapılması gerekir. Büyüyü yaptırmak için herkese gitmeyin ya da kendiniz yapmaya çalışmayın çünkü büyü doğru yapılmazsa hemen sonuç vereceği için sorunlar yaratabilir. Bundan dolayı büyüyü kendiniz yapmak yerine işinde profesyonel bir medyum ya da hocadan destek almanız daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü
Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü

Diğer büyü türlerinde de olduğu gibi bağlama büyüsünün de çeşitleri vardır. Bu bağlama büyüsü çeşitlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Gece yapılan bağlama büyüsü
 • Nohut taneleriyle yapılan bağlama büyüsü
 • Deve derisi ile yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşık ile yapılan bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Söz dinletme büyüsü
 • Kendine aşık etme büyüsü
 • Sevenleri birbirine bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü

Bu büyüler en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasında yer alıyor, bunlar haricinde başka bağlama büyüleri de vardır. Ayrıca bu yapılan bağlama büyülerinin her birinin etkisi farklıdır.

Bağlama Büyüsü Olduğunu Anlamak

Üzerinde bu büyünün olduğunu kendi başına anlamak çok kolay olmasa da kişi bir süre sonra bir şeyleri fark etmeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü yapılan kişi, büyü çok hızlı etki gösterdiği için kısa sürede değişikliklere uğrayabilir. Büyünün etkisiyle farklı davranmaya başlayan ve sürekli uykulu olan kişiler bu durumda bir tuhaflık olduğunu sezebilir.

Yine de bunun büyü olduğunu anlamak çok da basit değildir. Hatta bağlama büyüsünü yapan kişi tecrübeli, başarılı ve bazı büyü kitaplarından destek alarak büyü yapmışsa büyüyü anlamak çok daha zordur.

Çünkü tecrübeli ve kaynaklardan yardım alarak bu işi yapan kişiler, işin gizliliğine daha çok dikkat ederler. Yani hissedilmemesi için ayrıca çaba sarf ederler. Bu şekilde yapılan bağlama büyüsü oldukça güçlü ve tehlikeli bir büyüdür. Bundan dolayıdır ki büyü yapılan kişinin aklına asla büyü yapıldığı düşüncesi gelmez.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Eğer kendinize bağlama büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız ya da bağlama büyüsü yaptığınız kişinin nasıl hissedeceğini merak ediyorsanız, aşağıdaki gibi durumlarla bağlama büyüsünün yapıldığı anlaşılabilir.

Büyü yapılan kişi uykusuzluk çekmeye başlar ve uyku sorunlarıyla karşılaşır. Kişinin sürekli ve çok yoğun olarak baş ağrısı şikayeti olur. Büyü yapılan kişi psikolojik olarak değişebilir, farklı konuşup farklı hareket edebilir. Üzerinde bağlama büyüsü olan kişi manevi yani ruhsal olarak değişim yaşayabilir. Ayrıca bu kişilerde anlık ilgi alanlarının değişmesi ve tutarsızlık olduğu da gözlemlenmiştir.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

Büyü yapılan kişi, bağlama büyüsü kim için yapıldıysa ona aşık olur. Hatta ona o kadar çok bağlanır ki kendisini hiçe sayar, gerekirse canını vermeye razı duruma gelir. Büyü yapılan kişiyi gece rüyasında görmeye başlar. Ne olursa olsun bağlandığı kişiden vazgeçmez, onu canından çok sever.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü güçlü bir ritüel olduğu için bozmak çok da kolay değildir. Bu yüzden büyüyü bozdurmak için tecrübeli medyum ya da hocalardan destek alınmalı. Ayrıca büyüyü bozmak için iki yol izlenebilir. Birincisi vefk vb ritüeller ile büyüyü bozmak, diğeri ise ayrılık büyüsü yaparak büyüyü tersine çevirmektir.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments