Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmalar

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmalar

Sevdiğimiz kişinin bizi karşılıklı olarak sevmesi, hayatımıza kısacası her şeye pozitif bakmamızı sağlar. Mutluluğun asıl anlamını o anlar öğrenebiliriz. Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmalar: Bir de bu duyguları yaşayamayanlarımız vardır. Bu insanlar hayatlarının karanlık olduğunu düşünürler ve aslında haklılardır.  Sevgi olmayınca mutluluğun ne olduğunu nasıl yaşandığını bile bilmeyebilirler. Bu sorunu çözmek için kendileri düşünürler.

Aslında birçok yolu vardır. Bunlardan biri de esmalar, dualardır. Bu tür şeyler insan üstünde etki eder. Bunlardan bazıları Sevdiğinin seni sevmesi için okunacak esmalar veya dualardır. Söylemeliyiz ki etki etmesi için biraz zaman geçmelidir. Uzun vadede etkiyi görmek zor olmayacaktır. Fakat bu yöntemleri denemeden önce iyi araştırılmalı, iyi düşünülmeli ve bilgi birikimi yapılmalıdır.

 

Kıskandırma Duası, Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmalar

Çoğumuz hayatlarında bulunan insanların onlara ilgi ve duygular hissetmesini ister. Öyle de gerekir. Hatta bazılarımız gibi eski sevgililerimizi “bak kaybettiğin insana” der gibi kıskandırmaya çalışmalar olabilir. Bunlar normal şeylerdir. Böyle şeyleri yapmayı denerken amaca daha kısa varılması için birkaç yöntem vardır. Bunlar somut olarak çevre edinmek olabilir.

Soyut olarak ise dualar, ritüeller olabilir. Kıskandırma duası bulunabilir. Bu tür duaların bir yan etkisi yoktur. Olumlu olumsuz etkileri görmek için sadece biraz fazla zamana ihtiyaç vardır. Bu süreçte kişi seçtiği yöntemi uygulamaya devam edebilir.  Bu yöntemi denerken kişinin inancının, isteğinin olması çok önemlidir. Bilmeliyiz ki kıskandırmak için en sade ve kolay yol duadır.

 

Aşık Etme Esması, Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmalar

Aşık olmak bir zaman sonra her birimize mutluluğun temel kaynağı olarak gelmiştir. Fakat bazen karşılıksız olabilir. Bu da mutsuzluğun temek kaynağı olarak gelmiştir. Karşılıksız kalmak bizi hayatımızın her evresinde kötü etkileyecektir. Bazen hayatımızı gözden geçirmemiz gerektiğini düşündürecektir. Bu sorun için çözüm aranır ve bulunabilir de. Dualar ve esmalar, ritüeller.

Bunlar bu sorunu çözmenin sadece  birkaç yoludur. Aşık etme duası, Aşık etme esması, aşık etme ritüeli adlı bazı yöntemler bu sorunu çözebilir. Duaların, esmaların, ritüellerin ortak yönleri etki etmesi için fazla zaman gerektiği ve bu üç yöntemin de insan üzerindeki etkisinin fazla olmasıdır. İsteklerimiz ve inançlarımız yapıcak olduğumuz yöntem için önemlidir. Çünkü inanç etki için önemlidir.

 

Kuranda Şirinlik Duası

İnsanların sahip oldukları dış görünüşüyle ters düştüğü görülmüştür. Bazılarımızın savaşı kilosuyla bazılarımızın ise kendilerini tatlı bulmamasıyladır. Bunlar sadece birkaç örnektir. Kendilerinde hoşnut olmadıkları özellikler hayatlarında genel bir çöküş ve negatiflik yaratacaktır. Arkadaşlarından veya çevresinden bu özellikleriyle alakalı hakaret işittiğinde,  hayatını kendine daha çok zindan edebilirler.

Bu sorunu çözmek için Kuranda şirinlik duası, güzellik duası gibi arayışlara geçerler. Dış görünüşünü beğenmeyen kimseler düşünceleri gereği hayata olumsuz bakarlar. Mutsuzluk onlar için sıradan olmaya başlamış olabilir. Çözümleri öncelikle kendilerini sevmeye çalışmalarıdır. Bu konu hakkında düşüncelerine son vermeli ve kendilerine özen göstermelilerdir. Unutmamalılar ki hayatlarındaki en değerli şey kendileridir. Yani çözüm sevgi ve mutluluktur.

 

Kadını Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Kişisel yaşantılarımız bazen bizi artık dayanamaz hale getirebilir. Bakış açılarımızı, yaşantılarımızı, gözlemlerimizi, hedeflerimizi bile değiştirebilir. Çok alışılacak bir şey olmasa da bazen de alışmamız gerekebilir. Bizi kötü yapan hususlardan ilki çocuk yaşlarımızdan beri bizimle olan sevgi ve aşk duygularıdır. Bizi duygusal olarak her yöne itebilir. Her şeyi yaptırabilir. Çok mutlu da edebilir, çok üzgün de. Fakat ileri yaşlarımızda hayatımız veya sorunlarımız da bizimle birlikte büyür.

Ancak Bu büyüme aşamasında duygularımız da bizimle birlikte büyür. Sevgi gibi duygular karşılıklı oldukça anlam kazanır veya bir şey katar. Karşılıksız olduğunda bir kaç yöntem vardır ve bunlardan en çok kullanılanı dualardır. Kadın, erkek fark etmeden kullanılabilirler. Kadını kendine bağlamak için okunacak dualar bulunabilir. Aynı durum erkekler için de geçerlidir.

Yumurta Büyüsü İle Aşk yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments