Sevgi Ve Muhabbet Duası

Sevgi Ve Muhabbet Duası

Sevgi Ve Muhabbet Duası
Sevgi Ve Muhabbet Duası

Dualar hiç şüphesiz tüm dertlerin ilacıdır. Sevgi Ve Muhabbet Duası: Sevgi ve muhabbetin artmasında da çeşitli dualar kullanılır. Bu duaları okuyan kişilerin sevgi ve muhabbetleri artmaya başlar.

Aile içinde huzursuzluk yaşayan kişiler sevgi ve muhabbet duası okuyabilirler. Sevgi ve muhabbet dualarını okuyan kişilerin evlerindeki huzursuzluk ortadan kalkmaya başlar.

Sevgi Ve Muhabbet İçin Dua

Sevgi ve muhabbeti artırmak isteyen kişilerin okuması gereken belli başlı dualar mevcuttur. Bu dualar sayesinde her insan evinde huzurlu olmaya başlar. Özellikle eşlerinden ilgi görmeyen kişiler, bu dua ile birlikte ilgi görmeye başlarlar.

Sevgi ve muhabbet için okunması gereken dua şu şekildedir;

“Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni.”

Kimin sevgisinin artması isteniliyorsa ilk olarak o kişinin adı niyet edilir. Daha sonrasında ise bu dua 41 kere okunur. Son derece etkili olan bu dua herkesin sevdiğiyle daha mutlu bir hayat sürmesini sağlar.

Muhabbet İçin Hangi Dua Okunur?

Evlilikte eşler arasındaki mutluluk ve huzuru sağlamak için dualar vardır. Arası bozulan çiftler bu duayı okudukları zaman muhabbetleri artmaya başlar.

Eşler arasında sevgi ve muhabbet duası şu şekildedir;

  • Bismillahirrahmanirrahim.
  • Allâhümme yâ Câmiunnâsi liyevmin lâ ra raybe fih.
  • Allâhümme icma’ beyni ve beyne fülan.

Bu dua 41 kere okunduğu zaman eşler arasındaki muhabbet ve sevgi artmaya başlayacaktır. Her gün düzenli bir şekilde okuyan kimseler, eşleriyle daha huzurlu bir hayat sürecektir.

44 Defa Okunan Muhabbet Duası

İnsanların eşlerine veya sevgililerine karşı her daim saygılı olmalıdır. Ancak bazı durumlarda eşler arasında sorunlar çıkabiliyor. Bu sorunlar yaşandığı zaman muhabbet dualarının okunması gerekiyor. Özellikle 44 defa okunan muhabbet duası en kısa sürede etkisini gösteriyor ve çiftlerin daha huzurlu bir hayat sürmesini sağlıyor.

Mucize Muhabbet Duası Nedir?

Mucize muhabbet duası ile birlikte tüm çiftlerin arasındaki sorunlar kalkıyor. Bu duayı düzenli olarak okuyan kişiler mucizevi bir şekilde huzura kavuşuyor. Çiftler arasındaki tüm huzursuzluklar ortadan kalkıyor.

Mucize muhabbet duası şu şekildedir;

  • Bismillahirrahmanirrahim.
  • İnnellezıne amenu ve amilus salihati.
  • Se yec’alü lehümür rahmanu vüdda.

Eşler arasındaki muhabbetin mucizevi bir şekilde artmasını sağlayan bu dua, en kısa zamanda etkisini gösteriyor. Eşiyle sorun yaşayan kişilerin bu duayı düzenli olarak okuması gerekir.

Sevdiğinle Muhabbeti Arttırmak İçin Dua

Sevdiği kişinin sürekli olarak kendisiyle ilgilenmesini sağlamak isteyen kişilere yönelik dualarda mevcuttur. Sevdiğiyle muhabbeti artırmak ve daha mutlu bir ilişki sürdürmek isteyen kişiler bu duayı düzenli bir şekilde okumalıdır.

Bu dua şu şekildedir;

  • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî.
  • Yühibbunehüm ke hubbillâh.
  • Vellezine amenî eşeddü hubben lillâh.

Çiftlerin sevgi ve muhabbetlerini artırmaları için bu duayı her gün okuması gerekiyor. Özellikle evli çiftler bu dua ile beraber ilişkilerindeki huzursuzlukları ortadan kaldırabilirler. Aile içinde huzur ve evdeki bereket için bu duanın günde 41 defa okunması gerekir.

Sevgi İçin Hangi Esma Okunur?

Allah ve insanların sevgisini kazanmak, herkes tarafından sevilen birisi haline gelmek için esma zikrinin düzenli olarak uygulanması gerekiyor. Kişilerin ‘Ya Vedud Celle Celaluhu’ zikrini düzenli olarak okuması, onların herkes tarafından sevilmesini sağlayacaktır. Özellikle eşi ve sevgilisiyle muhabbeti artırmak isteyen kişiler, bu zikri sürekli olarak uygulamalıdır.

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalıdır?

Sevgi için okunulan ‘Ya Vedud’ her namazın arkasından uygulanmalıdır. Bu zikir ortamdaki sevgi ve muhabbet enerjisini en üst seviyeye yükseltir. Beş vakit namaz kılan bir kişide daha hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Kişiler her namazın sonunda 400 defa Ya Vedud zikrini uygulamalıdır.

Gün içerisinde en az 20 defa bu zikri uygulayan kişiler, herkes tarafından sevilen birisi haline gelirler. Her ortamda hürmet ve saygı görmek isteyen kişilerin bu zikri her gün okumaları gerekiyor.

Sevgi Bağını Kuvvetlendirmek İçin Hangi Dua?

Sevgi bağını kuvvetlendirmek isteyen kişilerin düzenli olarak Ayet-el Kürsi okuması gerekiyor. Ayrıca İnşırah suresi de sevgi ve muhabbet artıran en etkili sureler arasındadır. Her namazdan sonra okunan İnşırah suresi kişiler arasındaki sevgi ve muhabbeti artırır. Gün içerisinde de bu surenin düzenli olarak okunması, kişilerin herkes tarafından sevilmesini ve sayılmasını sağlayacaktır.

Sevgi Kazanmak İçin Dua

Sevgi kazanmak isteyen kişiler düzenli olarak bu duayı okumalıdır. Her gün okuyan kişiler hiç şüphesiz herkesin sevgisini kazanacaktır.

“Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeten, inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn.”

Bu dua vesilesiyle birçok insanın sevgisini kazanabilir ve eşiniz ile de sevgi bağınızı güçlendirebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Çok Kuvvetli Muhabbet Duası

Çok Kuvvetli Muhabbet Duası İnsan doğası gereği kendi benliğini koruma ve sevilme arzusu ile kuşatılmıştır. …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments