Soğutma Duası

Soğutma Duası

Soğutma duası en çok tercih edilen dualar arasındadır. İyi niyetle yapılan soğutma duaları olduğu gibi kötü niyetlerle yapılan soğutma duaları da vardır.

Soğutma duaları insanlar arasındaki iletişimin bozulmasını sağladığı gibi insanların kötü alışkanlıklarından kurtulmasına yardımcı olmak amacıyla da kullanılır. En çok tercih edilen soğutma dua kategorilerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

  • Kocamı Dostundan Soğutma Duası
  • Eşimi Kötü Arkadaşlarından Soğutma Duası
  • Alkolden Soğutma Duası
  • Kumardan Soğutma Duası
  • Kötü Alışkanlıklardan Soğutma Duası
  • Akrabalardan Soğutma Duası
  • Çok Yemek Yemekten Soğutma Duası
  • Kocamı / Karımı Kendimden Soğutma Duası
  • Sevgilimi Soğutma Duası

Soğutma duasının temel amacı birini başka birinden ya da alışkanlıklarından soğutmak amacıyla kullanılabilir. Soğutma dualarının etkili olabilmesi için bir medyumdan destek alınmalıdır.

Medyum isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra hangi duaları, hangi sırayla, kaç gün ya da günde kaç kez gibi birçok farklı konuya değinerek açıklayacaktır. Soğutma duası okunduğu dua kabul olduktan sonra bile kimseye söylenmemelidir. Dualar dileklerin olmasını sağlayan aracılardır. Bu nedenle de büyük bir içtenlikle her duanı Allah’tan istendiği unutulmamalıdır. Edilen her dua hayırlısıysa kişi ve kişiler için en hayırlı zamanda kabul olur.

Soğutma Duası
Soğutma Duası

Kocamı Dostundan Ayırma Duası

Herkes güzel bir yuva kurup, sevdiği adamla huzurlu ve mutlu bir hayat sürmek ister. Bazen kader bizi yalnız bıraksa da bazen de kişiler hayatının adamıyla evlenirler. Evlenmek güzel bir sonuç olsa da ne yazık ki her şeyin başlangıcıdır. Mutlu ve huzurlu bir yuva için her iki eşin de birbirini sevesi, aynı şekilde de birbirine değer vermesi gerekir. Bazı evliliklerde ise durum tam tersidir. Erkekler evli olmalarına rağmen dostuyla da farklı bir hayat sürmeyi tercih eder.

Kocasından ayrılmak istemeyen ve kocasını kendine bağlamak isteyen kadında kocamı dostundan ayırma duası ile isteklerine ulaşır. Kocamı dostundan soğutma duası sayesinde erkek karısı dışında görüştüğü kadından soğumaya başlar. Soğukluk o kadar artar ki adam ne oldu da evde güzel bir karısı varken, başka bir kadına baktığına anlam veremez. Duanın tamamen etkisini göstermesi sonucundaysa adam diğer kadının adını bile duymaya katlanamaz. Artık, karısının ve yuvasının kıymetini bilen bir adam olarak hiç olmadığı kadar sevgi dolu bir insan olmuştur.

Eşimi Kötü Arkadaşlarından Soğutma Duası

Evlilikte eşler arasında ilişki iyi olsa da eşin arkadaşları ilişkiye ya da kişinin kendisine zarar verebilir. Böyle durumlarda eşi ve evliliği için en iyisini isteyen kişiler eşimi kötü arkadaşlarından soğutma duasının gücünde yararlanırlar. Duanın amacı isminden de anlaşılacağı üzere hayatının aşkının düzene girmesi için kötü arkadaşlarından soğutmayı amaçlar.

Dua etkisini göstermeye başladığında kişi arkadaşlarıyla görüme sıklığını azaltmaya başlar. Gidere hayatında neyin önemli olduğunu, kimi gerçek dost, kimin kötü arkadaş olduğunu da anlamaya başlar. Dua edilen kişinin gerçekleri görmesiyle birlikte kötü arkadaşlıklarına da son verir. Kişinin hayatında ailesi ve gerçekten kendine değer veren insanlar bulunmaya başlar. Evlilik hayatı düzelmekle kalmaz, kötü arkadaşları yüzünden sekteye uğrayan tüm ilişkileri de düzelir.

Alkolden Soğutma Duası

Gerçekten birisini sevmek emek onu tüm davranışları ve alışkanlıklarıyla sevmek demektir. Tabi kötü alışkanlıklarına ve kötü davranışlarına rağmen sevmek ancak davranışlarını değiştireceğinin sinyalleriyle mümkündür. Çünkü unutulmaması gereken tek şey her şeyin gerçekten karşılıklı olması gerektiğidir.

Aksi takdirde tek tarafın sevgisi bir bağımlılık ve karşı tarafı da rahatsız edici bir hal alabilir. Sevilen kişiyi korumak, onu doğru yola sevk etmek adına edilen dualardan birisi de alkolden soğutma duasıdır. Dua temiz duygular, büyük bir sevgi ve inançla okunmalıdır. Duanın etkisini göstermeye başlamasıyla bağımlı kişi alkolden de uzaklaşmaya başlar. Duanın tamamen etki etmesi sonrasında ise kişi alkol içmek istemediği gibi alkolün adını duyduğunda bile kusmak isteyecektir.

Kumardan Soğutma Duası Nedir?

En kötü alışkanlıklardan birisi de kumar alışkanlığıdır. Kumar alışkanlığı yüzünden aileler dağılmış, kişiler borç batağına saplanmıştır. Kumardan soğutma duası eşler tarafından okunduğu gibi anne, baba, kardeş gibi birinci derece akrabalar tarafından da okunabilir. Burada duanın kimin tarafından okunduğu değil temiz bir kalp, saf duygu ve duanın kabul olacağı inancıyla okunup okunmadığı önemlidir. Kumardan soğutma duası nedir etkilerini göstermesiyle birlikte, dua edilen kişi kumar oynamaktan vazgeçer.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Tesirli Kendinden Soğutma Duası

Tesirli Kendinden Soğutma Duası Tesirli kendinden soğutma duası, bir insanı kendi isteğiniz dahilinde size olan …

Subscribe
Bildir
guest

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ce-eMelek

Birlikte olduğum adam evlenme aşamasının da ortada bırakıp gitti ,aylar sonra öğrendim ki başkasıyla birlikte. Perişan oldum nasıl olur neden böyle bir şey yapar diye.Sonra bir arkadaşım yasin hocaya bir sor dedi sana işem yapsın diye bağlama işlemi yaptırdım Beni yüzüstü bırakan adamı kapıma köle etti. Çok teşekkür ediyorum.

Elem Dolu

Yazılanları okuduktan sonra merakla vekfi heryerde araştırdım yorumlar çok olumluydu bende yaptırmaya karar verdim iyi ki de yaptırmışım. 20 gündür küs olduğum sevgilimle tekrar barıştık çok teşekkürler ilginiz hizmetiniz için.

şerife

soğutma duası ile takıntılı bir sapığımı benden soğutabilir miyiz? bıktım artık bununla uğraşmaktan çünkü

cansu

ayrıldığım erkek arkadaşımın artık benimle uğraşmasını istemiyorum. sanırım bu soğutma duası ile bu problemi çözeriz

Bilge

Benim eşim şizofren hastasıydı banada cok bağlıydı benden uzaklaşmasını istiyodum artık zarar vermeye başlamstı onu yalnızda bırakamıyordum. Kendimden soğutmak için aklıma bu geldi uygulama sınucunda etkisini bir hafta da almaya başladık en azından benden soğumus oldugu için kafasında kurdugu saçma seyler yüzünden bana karısmyı bıraktı umrunda değilim