Tutan Ayırma Büyüsü

Tutan Ayırma Büyüsü

Tutan Ayırma Büyüsü : İnsanlar büyü yaptırmaya karar verdikleri zaman en güvenebilecekleri büyü türlerini yaptırmayı isterler. Yani etkisi kesin olan, kesinlikle belirti gösteren güçlü büyüleri yaptırmak isterler. Bu çok normal ve zaten olması gereken bir durumdur.

Zaten büyü yaptırmaya karar vermek çok zorlu bir süreçtir ve kişi eğer buna karar vermiş ise olabilecek en iyi büyüyü tercih etmekte haklı durumdadır. Bu yüzden her büyü türünde öncelikli olan şey büyünün kesinlikle tutuyor olmasıdır.

Bu durum evlilik, aşk, birleşme, şifa, bağlılık gibi büyü türlerinde geçerli olduğu gibi aynı şekilde ayırma ve soğutma büyüleri için de geçerli durumdadır. Bu yazımızda biz de sizler için tutan ayırma büyüsü konusunu ele aldık. Eğer yaptıracak olduğunuz büyü türünün gerçekten tutan bir büyü türü olmasını istiyor iseniz bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Yazıyı okuduktan sonra kafanızdaki pek çok soru işaretinin ortadan kalktığını fark edeceksinizdir.

Hızlı Ayırma Büyüsü

Tutan ayırma büyüleri konusunda insanların ilk istedikleri şey şudur: Büyünün hızlı bir şekilde tutması. Bazı büyüler çok zorlu ve güç olan büyülerdir. Bu büyülerin pek çoğunun tutması haftalar ve hatta aylar boyu sürebilir. Eğer kişi büyünün etkilerinin hemen gerçekleşmesini ve büyünün tutmasını hemen istiyor ise bu süreç kişi için iyi olmayacaktır.

Eğer ayırma büyüsü yaptıracak iseniz ve büyünün hemen tutmasını istiyor iseniz hızlı ayırma büyüsü tercih etmelisiniz. Tutan ayırma büyüsü türleri arasında en önemli olan şey hızlı tutuyor olmasıdır. Bu büyünün en genel açıklaması bu şekildedir. Şimdi sizlere daha detaylı bilgileri vermeye başlayacağız. Yazıyı okumaya devam ederek bu detaylı ve net bilgilere erişebilirsiniz.

Kolay Tutan Ayırma

Kolay tutan ayırma hakkında en çok merak edilen şeylerden bir tanesi de bu büyü türünün kimler tarafından yapılıyor olduğudur. Bu büyü türü de tıpkı diğer büyü türlerinde olduğu gibi sadece özel olan insanlar tarafından yapılır.

Onlar büyülerin ne olduğunu, nasıl uygulanıyor olduğu bilen ve en önemlisi de geçekten özel psişik yeteneklere sahip olup cinler ile iletişime geçebilen insanlardır. Bu yüzden de büyüleri sadece onlar yapmalıdır. Eğer tutan ayırma büyüsü yaptırmak istiyor iseniz ve kesinlikle büyünün eksiksiz bir biçimde yapılmasını istiyor iseniz sadece bu özel insanlara büyüyü uygulattırmalısınız. Eğer kendiniz yapmaya çalışır iseniz büyünün tutmayacağından emin olabilirsiniz.

Bu önemli büyü türünü yapan kişilerin kimler odluğunu merak ediyor iseniz de sitemize girebilirsiniz. Sitemizde bu büyüyü uygulayan hocaların ve medyumların isimleri verili haldedir. Bu isimler gerçek hocaların ve medyumların isimleridir. İnsanların bu kişiler haklarındaki yorumları göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Güvenilir hocaların ve medyumların olduğu bu listelerde hangi hocanın hangi büyüyü yapıyor olduğunu açık bir şekilde görebilirsiniz.

Hemen Tutan Ayırma Büyüsü

Bir büyüde aranan en önemli özelliklerinden bir tanesi de büyünün tutma süresidir. Yani büyü günler içinde ya da saatler içinde mi tutuyor yoksa haftalar ve ayları buluyor mu? Bunlar çok önemli olan meselelerdir.

Bu sebep ile eğer yaptırdığınız büyünün en kısa sürede tutmasını istiyor iseniz hemen tutan ayırma büyüsü tercih etmeniz gerekir. Bir büyü hemen tutuyor ise etkilerini de en kısa sürede gösteriyor anlamına gelir.

Bu etkiler bu büyü türünde genelde sadece en fazla günler içinde kendisini gösterir. Yani bu büyünün ektilerini ya birkaç saat sonra görmeye başlar ya da birkaç gün içerisinde görmeye başlarsınız. Bilinen en kısa sürede gerçek olan ve tutan büyü türü budur. Siz de yaptırdığınız büyünün ektilerinin hemen ortaya çıkmasını ve hemen istediğiniz şeye kavuşmayı istiyor iseniz bu önemli büyü türünü tercih edebilirsiniz.

En Çabuk Tutan Ayırma Büyüsü

En çabuk tutan ayırma büyüsü etkileri hızlı bir şekilde ortaya çıkmalarına rağmen oldukça güçlü olan ektilerdir. Bu etkiler tamamen büyünün yapılış amacına uygun bir biçimde ortaya çıkarlar. Büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapıldığı zaman etkiler saatler sonra ortaya çıkar.

Bu etkiler ortaya çıktığı zaman zaten kişi hemen anlar. Çünkü oldukça belirgin bir biçimde ortaya çıkarlar. Önemli olan şey büyünün eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmış olmasıdır.

Ayırma duaları konusunda geniş bilgi almak isterseniz bu alanda bulunan makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? sorusu kendilerine ya da sevdiklerine …

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
gonca

gerçekten tutuyor şahsen ben denedim ve eski erkek arkadaşımı kendime çektim tılsımlı sözcüklerle..

birsen

bizzat tecrübe ettik bu ve işe yaradı. eski erkek arkadaşımı bu üçlü tılsım uygulaması ile ayırdık o kızdan. kötü düşünebilirsiiz ama o kız çünkü çok kötü huyları bir çok erkekle olan biriydi. inşallah bundan sonraki aşamada tekrar kavuşacağız

ig.n

Ben cocuklarm için hocayla konustm cok kavga ediyrlar ikiisis de yaşları yakın durulmaları için aradm hocayı cok ilgilendi cok memnun kaldım