Yedirilerek ve İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri

 Yedirilerek ve İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri

Yedirilerek ve İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri eski tarihlerden beri insanlar tarafından uygulanmaktadır. Günümüzde hala popülerliğini kaybetmeyen bu büyü tarzı, internet üzerinden bir hayli araştırılmaktadır. Bu büyülerin en meşhur olanı yumurta büyüsüdür.

Aşk büyüsü olarak tanımlanan bu büyü, tesirli ve en eski büyüler arasındadır. Kişilerin tükettikleri yiyecekler üzerinde okunan dua ve manevi uygulamalar neticesinde insanlara büyü yapılabilmektedir. Ak büyüler kategorisinde yer alan ve insanlar üzerine fizyolojik ve psikolojik olarak iyi ve kötü etkiler bırakan bir bu büyü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Her insanın yaşamında muhakkak denk geldiği bir büyü muhabbeti vardır. Büyüler genel olarak iki kategoride ele alınır. Bunlar ak büyüler ve kara büyülerdir. Büyüler bireyin yaşamını kökünden etkileyerek tehlikeli durumlara sokabileceği gibi mutluluk da getirebilir. Uzaklaştırma, ayrılma, bağlama, aşk, para gibi birçok konuda büyü yapılması mümkündür. Yedirilerek, içirilerek yapılan aşk büyüleri nelerdir, gelin hep beraber inceleyelim.

Yedirme ve İçirme Büyüleri Neden Yapılır?

Yedirme ve içirme büyüleri neden yapılır sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun yanıtını öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz. Büyüler birçok sebebe bağlı olarak yapılabilir. Her büyünün farklı bir amaca hizmet ettiğini söylemek de yanlış olmayacak.

Farklı malzemeler ile farklı tılsımlar ile farklı dualar ile farklı konular için büyü yapabilmek mümkün. Yedirme ve içirme ile yapılan büyülerin sayısının da bir hayli çok olduğunu söylemek yanlış olmayacak. İşte yedirme ve içirme ile yapılan büyülerin yapılma amaçlarından birkaçı:

 • Komşu ile ilişkilerinin güçlenmesi,
 • Bir kimsenin aşık edilmesi,
 • Komşu ile ilişkilerinin güçlenmesi,
 • İki birey arasındaki muhabbetin arttırılmasında,
 • Yeni arkadaş edinilmesinde,
 • Küs olan kişilerin barışmasında,
 • İki kişinin arasının açılmasında,
 • Hayırsız çiftlerin ayrılması için.

Yedirme ve İçirme Büyülerinin Yapılması İçin En Uygun Zaman Nedir?

Yedirme ve içirme büyülerinin yapılması için en uygun zaman nedir sorusunun yanıtı da bir hayli merak ediliyor. Bu büyünün yapılış amacı konudan konuya göre farklılık göstermektedir. Tüm büyülerin yapılması adına uygun bir zamanın olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Bu zamanın ötesinde yapılan büyüler yarım yamalak olacağından büyünün bir etkisi bulunmaz.

 • İki birey arasındaki muhabbetin artırılması için günün her saatinde bu büyüyü yapabilmenin sakıncası yoktur.
 • Bir bireyin aşık edilmesi için büyü zamanı sabah namazı saatlerinde uygun olacaktır.
 • Küs olan bireyler ne zaman küstülerse, o saatte büyü yapılması uygun olacaktır.
 • Hayırsız çiftler ayrılmak istiyor ise, akşamüzeri 17.00 gibi büyünün yapılması uygun olacaktır.
 • Komşu ile ilişkilerin güçlendirilmesini diliyorsanız, saat 3 büyü için uygun bir saat olacaktır.
 • Yeni arkadaş edinmek isteyen bireylerin öğle vaktinde büyü yaptırmaları doğru olacaktır.

Yedirme ve İçirme Büyüleri Ne Zaman Etki Eder?,  Yedirilerek ve İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri

Yedirme ve içirme büyüleri ne zaman etki eder konusuna da siz değerli okurlar için bir açıklık getirelim. Bu etkili büyünün etkilerini gösterme süresi 7 ile 30 gün arasında değişiklik göstermektedir. 30 gün sonra etki gösterebilmesi de söz konusudur. Kendinize aşık etmek istediğiniz bir bireye büyü yaptırıyorsanız ve bu kişi evli ya da sevgilisi olan bir kişi ise yapacağınız büyüden bir etki alabilmeniz söz konusu olmayabilir. Büyü uygulamasından evvel kişi üzerinde çeşitli bakım çalışmalarının tamamlanması önem taşımaktadır.

Kısa süre içerisinde etkilerini gösteren papaz büyüsü, bu noktada büyük oranda tercih edilir. Eğer büyünüz kısa süre içerisinde etli versin istiyorsanız, büyük tesiri olan büyülerden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için iyi bir medyum hoca ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. yedirme ve içirme büyülerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

4 1 vote
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler, Bağlama büyüsü, kişinin bir diğer …

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments