Yumurta Büyüsü İle Aşk

Yumurta Büyüsü İle Aşk

Yumurta Büyüsü İle Aşk
Yumurta Büyüsü İle Aşk

Yumurta Büyüsü İle Aşk işleminin icra edilmesi ile birlikte terk edip giden sevgiliyi geri getirme durumu çok basit bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olduğunuz bir durum olarak bilinmektedir. Dualı işlemlerden olan Adım adım bağlama duası tertibini izlemek için tıklayınız.

Bununla beraber yumurta büyüsü ritüelinin icrası esnasında harcanacak olan maliyet çok ama çok düşük olan bir maliyet olmasından ötürü yumurta büyüsü ritüelinin icra edilmesi adına medyum hocasına başvurulması çok önemli olan bir konu olarak kendisini göstermektedir. Bu durumun nedeni ise büyü icrası esnasında doğa üstü varlıklar ile iletişime geçmenin çok gerekli olan bir konu olmasından ötürü gelmektedir.

Bununla beraber yumurta büyüsü ritüelinin icrası adına gerekli olan malzemelerin satın alınmasının ardından bir medyum hocasına verilmesi gerekmektedir. Bunu gerçekleştirdiğiniz zaman bütün hazırlıkları da tamamlamış olarak sayılacaksınız. Bununla beraber yumurta büyüsü ritüelinin gerçekleştirilebilmesi adına medyum hocasının talep ettiği malzemeler çok belli olan malzemelerdir. Bir adet yumurtanın alınması gerekir ayrıca bununla beraber sarı renkte olan bir kağıdın da alınması gerekiyor. Tüm bunların yanında aynı zamanda bir de mum alınması gerekmektedir.

Yumurta Büyüsü Ritüelinin İcrası Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü ritüelinin icra edilmesinden önce size dönesini amaçlamakta olduğunuz sevgiliniz ya da eşinize dair olarak çok iyi niyetlerde bulunmanız gerekmektedir. Bununla beraber bu büyü ritüelini gerçek anlamda sessiz ve karanlık bir odada icra etmeniz gerekli ayrıca bunun ardından yere oturarak yumurtanın kırılmasını sağlamak adına zemine vurulması da gerekmektedir. Yumurta kırılmasının ardından daha sonrasında yumurtanın içi beyaz bir kağıdın üzerine boşaltılmalıdır. Bu adımların icrası sırasında sadece sağ elin kullanılması gerekecektir. Bu icra sırasında insanın sol eli ise ya kalbinin üzerinde ya da kalp hizasında olmalıdır.

Yumurta Büyüsü İle Aşk
Yumurta Büyüsü İle Aşk

Bununla beraber sağ elin işaret parmağının kullanımı ile de yumurtanın karıştırılması gerekmektedir. Daha sonrasında da bu sırada medyum hocasının kişiye özel bir biçimde hazırlamış olduğu tılsımlı sözcüklerin okunması ve söylenmesi gerekecektir. Gözlerinizi de bu büyü ritüeli esnasında kapatarak doğa üstü varlıklar ile iletişime geçmeniz gerekli olacaktır.

Bununla birlikte bu durumun süresi tam olarak toplamda bir dakika olmak zorundadır. Bununla beraber hazırlanmış olan kağıt bu adımların tamamlanmasının ardından bir gece boyunca bekletilmelidir. Ertesi günü ise kağıdı ikiye katlamalısınız. Bütün bu büyü ritüellerinin uygulanmasının ardından hazırlanmış olan büyü ritüeli bir hafta ya da on gün süre içerisinde yatmakta olduğunuz oda içerisinde saklanmalıdır.

Söz konusu olan bu büyü ritüeli icrası adımlarının tamamının doğru bir biçimde tamamlanmasının ardından yetmiş iki saat içerisinde büyü etkilerinin tamamen etkilerini göstereceğini fark etmeniz hiç de işten değildir. Bununla birlikte geri dönmesini deliler gibi istediğiniz kişinin sizi hiçbir şekilde ve hiçbir zaman için terk etmemesini amaçlayarak bu büyü ritüelini uyguladığınız takdirde o kişi çok iyi bir biçimde ve sizi asla terk etmemek üzere size geri dönmüş yapacaktır. Bu durumun hayata geçirilmesi ile birlikte de sevdiğiniz insanı ömrünüzün sonuna kadar kendinize bağlayıp aynı zamanda gitmesini de çok büyük ölçüde engellemiş olacaksınız.

Yumurta Büyüsü Bozulur Mu? Yumurta Büyüsü İle Aşk

Yumurta Büyüsü İle Aşk

Yumurta büyüsü ritüelinin icra edilmesinin ardından bozulması çok normal ve mümkün olan bir durumdur. Ancak bu büyü ritüelinin bozulması işlemi ev ortamında gerçekleştirilmemelidir. Bu büyü ritüelinin bozulması adına yapmanız gereken işe kesinlikle alanında uzman olan ve işinde ehil olarak kabul edilen bir medyum hocasına başvurmanız büyü ritüelinin bozulması adına yapacağınız en mantıklı iş olarak karşınıza çıkacaktır.

Zilzal Suresi İle Aşık Etme Celbi yazımızı da okuyabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating

Dikkatinizi Çekebilir

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı?

Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Aşk Büyüsü Gerçekten Var Mı? Aşk büyüsü, insanların duygusal ilişkilerinde …

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aşikar

İyi ramazanlar herkese Yasin hoca ya nasıl ulaşabilirim

evin aşana

slm altta telefon yeri var tıklarsan çıkar

Aşikar

Sağğool